Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiu vagyok! Szeretek harisnyát...

Fiu vagyok! Szeretek harisnyát hordani! Kiszeretném probálni rövidnadrággal! Korán ha megyek kerékpárral felvehetem?

Figyelt kérdés

2019. máj. 30. 06:43
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
0%
Betegek vagytok, nemi betegek.
2019. jún. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
70%
#21, te nagyon nem vagy tisztában ezzel a két kifejezéssel. :D
2019. jún. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
48%
A combfix jobban mutatna.
2019. jún. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
46%
Harisnyás F...szik
2019. jún. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
43%
Az a beteg, aki azzal foglalkozik kin milyen harisnya vagy zokni van. Ugyanis a kettő egy dolog, csak nálunk van ennyire külön választva.
2019. jún. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
75%
A kérdésedre válaszolva kedves kérdező, persze, miért ne! Ha valami nem feltűnő testszínüt vékony harisnyát választasz, oké. De én azon a véleményen vagyok, hogy ez még nem elfogadott viselet a férfiak körében! Jó magam is harisnya viselő pasas vagyok, ősztől tavaszig nadrág alatt. Nekem kényelmes, nem irritálok vele senkit! Rövidnadrághoz nem kellene, a magad érdekében! De ha téged nem zavar ha megszólnak, vagy furcsán néznek rád, próbáld nyugodtan! Esetleg ha megosztanád a tapasztalataidat velünk megköszönném!
2019. jún. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
83%

26, fogalmam sincs miért kell komoly dolognak venni a harisnyát! Az csak harisnya, hosszú zokni, ha úgy vesszük, a zokni rövid harisnya, nem kellene ezt túlreagálni.

De tudom milyen rosszmájú emberek vannak, tapasztalom, én gyakran hordok hogy látszik és bizony mindig akad pár retardált, akinek a harisnya vmi "piros posztó" és "búzajelkép". Ezek az emberek csak magukról állítanak ki bizonyítványt!

Én bíztatok más fiúkat, aki imád harisnyát húzni, ne szégyellje!

2019. jún. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

Ajánlom ez a kérdést elolvasni, hogy lásd, nem ciki nylonharisnyát hordani...

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kamas..

2019. jún. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
Köszönöma válaszokat!! Amint kiprobáltam megfogom irni mit tapasztaltam
2019. jún. 8. 15:18
 30/38 anonim ***** válasza:
0%
Ez betegség, azonnal menj orvoshoz.
2019. jún. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!