Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiu vagyok! Szeretek harisnyát...

Fiu vagyok! Szeretek harisnyát hordani! Kiszeretném probálni rövidnadrággal! Korán ha megyek kerékpárral felvehetem?

Figyelt kérdés

2019. máj. 30. 06:43
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
Köszönöma válaszokat!! Amint kiprobáltam megfogom irni mit tapasztaltam
2019. jún. 8. 15:26
 32/38 anonim válasza:
96%
Nem hiszem, hogy azért mert jobban érzed magad harisnyában már meleg/transzvesztita lennél. (Nem sértés ha az vagy csak szerintem elég undorító, hogy mindenki egyből ezzel jön) ha neked kényelmesebb úgy akkor hord nyugodtan. Ez most olyan, hogy leborotváljam-e a lábam fiúként. Persze inkább női dogok ezek de ha neked úgy jobb akkor nyugudtan, nem leszel kevésbe férfi emiatt. Senkinek semmi köze szerintem hozzá és nem hiszem, hogy egy bőrszínű harisnyát túl sokan kiszúrnának az utcán.
2019. jún. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
66%
Így van értelmes ember így gondolkozik mint te, a többivel kár foglalkozni.
2019. jún. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
65%

Azt amúgy tudtátok hogy a szoknyát, sminket és magassarkút férfiak hordták először? És még a harisnyát is.


Remélem a kérdező azóta azt vesz fel amit akar

2023. márc. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
Kedves utolso.. igen rendszeresen hordok harisnyat ..ma is abban mentem .. reggel.igaz vastagabba de terdnadraggal .nagyon kényelmes
2023. márc. 23. 05:50
 36/38 anonim ***** válasza:
65%
Nagyon örülök neki hogy nem figyeltek az értelmetlen társadalmi nyomásra.
2023. márc. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%
Ja teljesen igazatok van. Én is szoktam így lenni szerintem semmi extra nincsen benne. Csak ugye a társadalom....
2023. márc. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Én is szeretem a harisnyát, ősztől tavaszig szoktam hordani. Melóba is, meg itthon is, itthon szinte csak ebben vagyok, vagy harisnya póló, vagy harisnya rövidnaci és póló. Most az utóbbi.
2023. márc. 25. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!