Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nincs stìlusom. Hogy legyen?...

Nincs stìlusom. Hogy legyen? Adjatok tanàcsokat!

Figyelt kérdés
36 vagyok. Hàztartàsbeli.Àltalàban turiban vàsàrolok, nèha veszek új holmit is,de sokszor utólag jövök rà,hogy nem is tetszik, vagy nem illik hozzàm.Szeretnèk csinos lenni, stìlusos. Kisbabàm van.
2019. máj. 31. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Így nehéz, mert kevés az infó. Hány cm vagy? Hány kg? Hajszíned, bőrszíned milyen? Otthon vagy a babával, vagy dolgozol? Sportos, vagy elegáns stílus áll hozzád közelebb?
2019. máj. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
170cm,71 kg vagyok,bőröm vilàgos,hajam sötèt. Úgy vettem èszre jól àllnak az intenzívebb hideg szìnek.Eddig mindig sportosan öltöztem,de szeretnèk elegànsabban,mert ez màr nem èn vagyok.
2019. jún. 1. 07:55
 3/8 A kérdező kommentje:
Itthon vagyok legtöbbször,nem nagyon jàrok el sehova. (sajnos- ezen is vàltoztatni akarok)
2019. jún. 1. 07:57
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ennyi idösen, jobb ha kicsit elengánsabb

Fehérpoló, egy farmerdzseki, esetleg kis nyaklánc , egyszerü egybe ruhák, egy jó öv is sokat tudd dobni nagyon sok szerelésen

2019. jún. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]


Csak példáknak amik, lehet, hogy tetszenek, az oldalról ne rendelj, azt nem tanácsolom, nem jó a minöség :D

2019. jún. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Töltsd le a Pinterest nevű alkalmazást, rengeteg inspirációt meríthetsz onnan, rá kereshetsz arra, hogy hozzád hasonló testalkatú nők milyen ruhát hordanak, illetve ebből neked mi az ami tetszik.
2019. jún. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi a tippeket!
2019. jún. 1. 19:53
 8/8 anonim ***** válasza:

szoktam látni ilyen fél napos öltözködési tanácsos programokat, amiket stylistok tartanak

én nem fizetnék ilyesmiért, mert érdekel a divat, de szerintem tök hasznos lehet egy olyan nőnek, aki nem akarja ezt tanulgatni mert van fontosabb dolga. Kb 10-20 ezer forintért láttam ezeket, kis csoportos óra, ahol kitalálják, hogy kinek milyen az alakja, a színe, az életvitele, és ajánlanak ruhákat, színeket, milyen blúzfazon passzol, stb. lehet ez ilyen jó lehet, vagy ha drágállod esetleg szülinapi ajándéknak kérheted :)

2019. jún. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!