Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy öltözzek úgy, hogy...

Hogy öltözzek úgy, hogy tetszek a rockot metált kedvelő csajoknak? 30-as pasi

Figyelt kérdés

Régen bakancsot, farmernadrágot, fekete zenekaros feliratú pólókat, bőrkabátot hordtam. Ahogy teltek az évek eltűntek a hasonló ízlésű ismerősök, később koncertekre se jártam már. Szeretek ma is metált hallgatni, de ritkán szoktam. Szeretném kicsit bevinni a zenei ízlésem a megjelenésembe, mert nem érzem magam jól a hétköznapi átlagos öltözékeimbe, de nem tudom hogy oldható meg, hogy ne nézzek ki nevetségesen, illetve vonzó is legyek ruhailag. Tudom, hogy nemcsak a külső megjelenés a vonzalom kérdése, de a kérdésem itt kifejezetten az öltözködésre irányul.

Szempont, hogy csendes, visszahúzódó, elméleti típus vagyok, nagyon szolid a megjelenésem és sajnos nincs markáns arcom és atletikus alkatom... Stílusos megjelenés legalább dobna a dolgon és én is jobban érezném magam.

Lábbelit illetőben túracipőbe járok. Felpróbáltam többféle bakancsot boltokban, de baromira kényelmetlenek.

Hagyományos farmernadrágot hordok. Nagyon testhezállóban vicces lennék, azt hagyjuk. A divatos szaggatottal még nem mertem próbálkozni. Bőrnadrág túl feltűnő lenne, ezért hasított bőrre gondoltam, az mattabb. Viszont fogalmam sincs ilyesmit hol lehet manapság venni.

Főleg ingeket hordok. Ritkábban egyszínű pólót, leginkább feketét, néha szürkét és csak pár sötétebb színt. Zenekar feliratos pólókat már nem hordanék.

Egyszerű, plázába vett dzsekim van és "átlag" hátizsák ami nagyon praktikus és kényelmes, de nem szexi. Kiegészítőket, ékszereket nem hordok, nem értek ezekhez, de jó ötleteket meghallgatok.

Olyan megjelenés tetszene, ami nem vad, szolidabb, elegánsabb, de a zenei ízlésem is lekövetkeztethető lenne benne valamennyire, nem csak fiataloknak áll jól és lehetőleg a csajoknak is tetszik.

Adnátok ötleteket? Belinkelt képek is jöhetnek. Illetve az is hol kapok efféle öltözékeket.


2019. jún. 4. 17:55
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Fekete póló, fekete atléta, ing, szűkített fazonú bőrkabát, nemesacél vagy bőr ékszerek, de egyébként ccc-ben vagy humanicban is lehet kapni elegánsabb férfi bakancsokat.


[link]

Nekem a képeken látható mindegyik összeállítás tetszik. A ruhák fazonjának többsége pedig szinte bármilyen konfekció üzletben megtalálható

2019. jún. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!