Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért szólt be a ruhám miatt?

Miért szólt be a ruhám miatt?

Figyelt kérdés
Gyakran fekete ruha van rajtam, és az egyik fiú az egyetemen beszólt, h "mi ez a fekete ruha?" én meg mondtam neki,h mindig feketét viselek. Mondtam, h ebben vékonyabbanak nézek ki. Erre ő mondta, hogy de hát szerinte jól nézek ki, nincs rá szükség, h vékonyítsam magam.
2019. jún. 5. 11:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
14%
Azt hitte, gyászolsz valakit :D
2019. jún. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem ez egy suta bók akart lenni :) Lehet szívesebben látna "goth-os/emós öltözet" nélkül (vagy nem tudom, mire gondolt a fekete ruhádból, hogy milyen stílust követsz)


Mindenesetre hordj olyan ruhát, amit szeretsz. Ha full fekete, akkor full fekete.

2019. jún. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem bejössz neki csak hülyén fejezte ki.
2019. jún. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%

Az is lehet, hogy indokot keresett hogy megszólítson, és az öltözködésed volt az egyetlen kapaszkodója. (mintás pólóról, könyvről, hasonlókról már lehet témát indítani, gondolom nálad nem volt semmi)


Szerintem is próbált neked "udvarolni", kiépíteni egy kezdeti kapcsolatot.

2019. jún. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem kedves akart lenni, csak furin jött ki.
2019. jún. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Biztos bók volt, csak másképp nem mert megszólítani, de mindenesetre tetszel neki :)
2019. jún. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Érdekes mennyi “h” betűt használsz,de már egyetemen melegszel....
2019. jún. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%

Lehet hogy valami suta bók volt.


De az is lehet hogy kostolgatott csak a te reakciódból látta hogy nem tud fogást találni rajtad így átváltott kedvesbb hangnembe.



Én is csak feketét hordok (goth ruhák). Engem is próbált cseszegetni az egyik egyetemi társam.

De ő tényleg mindig próbált beszólogatni csak nem jött össze neki mert leszartam.


Mindenhol vannak ilyenek

2019. jún. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%
A szöveg a hangnemet nem adja át, te meg nem írod le, szóval lehet, hogy tényleg csak megpróbált beszélgetést kezdeményezni, csak nem igazán úgy jött ki, ahogy elképzelte. Manapság, amikor az emberek fele az interneten szocializálódott, nem nehéz alulfejlett szociális képességekkel rendelkezőkbe futni.
2019. jún. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát úgy mondta, hogy "hova akarok én még vékonyítani, amikor így is jól nézek ki"
2019. jún. 5. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!