Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mondta ezeket, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondta ezeket, ha nem is szólt az exének?

Figyelt kérdés
A pasimat többször kértem, hogy szóljon az exének, mert folyton kommentelgetett, beégetett minket fb-n. Azt mondta, hogy többször is beszélt vele, a végén bevallotta, hogy esze ágába sem állt ilyenért felkeresni őt. És az arcomba röhögött. Meg folyton bevédte.
2013. okt. 23. 00:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem tudom, ezt vele beszéld meg.. amúgy meg lehet h nem akar vele beszélni, mert hallani se akar róla.. tiltsátok le, és kész...
2013. okt. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Most az a bajod, hogy

Azt mondta beszélt vele de nem

Nem akar beszélni vele

Bevédte

Akármelyik is, beszélj vele te. Gondolom nem hiába az exe, nem akar vele semmilyen kapcsolatot.

2013. okt. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem a te exed véletlenül a pasi?:D
2013. okt. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azt hazudta, hogy beszélt vele, hagyja abba a hülyeségeit. Utólag derült ki, hogy nem is beszéltek. Nincsen azzal semmi gond, ha ezzel felkereste volna, de nekem ezt hazudta, és bevallotta röhögve a szemembe. Nem akarja sem törölni, sem tiltani a csajt. Sőt még a régi bejegyzései is ott vannak a csajnak. Azokat sem akarja leszedni.
2013. okt. 23. 00:50
 5/11 anonim ***** válasza:
Mivel én nem szeretem ha az ex belelóg a képbe, így azt mondom; lapát. Ezek szerint jelent neki még valamit.
2013. okt. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

hát ha ezt így a szemedbe mondta röhögve akkor jó nagy tapló a pasid és az exe még jelenthet neki valamit és inkább fél a csajtól és nem meri felkeresni


dobd ki!

2013. okt. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

az esetében nem arról van szó, hogy jóban maradtak és barátok az exével (bár én ettől is falra tudnék mászni), és te kéred, hogy válasszon kettőtök közt. hanem az exe konkrétan bunkó veled és gondolom vele is, és ő ennek ellenére nemhogy nem állítja le őt, de még hazudik is neked és a képedbe röhög. na ez gáz. biztos, hogy érez valamit, különben elküldte volna a fenébe, vagy simán letörli.


de az is lehet, hogy a párod magasról szarik rá, hogy mi megy facebook-on.

2013. okt. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
helyesen cselekedett. felnőtt ember nem keres fel exet ilyen gyermeteg apróságokkal.
2013. okt. 23. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
utolsó: de felnőtt ember nem is hazudik, hanem már az elején kerek-perec megmondja, hogy bocs, de nem keresem fel ilyen hülyeség miatt.
2013. okt. 23. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
az hülyeség, hogy a lány kommentelget a képe alá, pl. azt hogy nagyon cuki vagy :))) ilyen jelekkel? meg boldog névnapot kíván mosolygó jellel? és rosszban váltak el? ez mind normális? nehogy azt mondjátok, hogy ez természetes. ha nem mert neki szólni, akkor tiltás. én ezt már több exszel is megtettem, nehogy bekavarjanak.
2013. okt. 23. 01:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!