Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti hogyan oltoztetnetek ezt a...

Ti hogyan oltoztetnetek ezt a testalkatot (no)?

Figyelt kérdés

Gondolkodom ujitason, kicsit noiesebben es "koromhoz illoen" szeretnek oltozkodni.



Magas, vekony testalkat

Szeles vall, keskeny derek, derektol kicsit szelesebb csipo, de valltol keskenyebb sokkal es hosszu, vekony labak.


Egy (csont) rendellenesseg miatt nem tudok olyan ruhat hordani, ami egy kicsit is dekoltalt

- bar amugy sincs mit dekoltalni •_•"

Pant nelkuli melltartom nincs, nem is lesz, mind leesik rolam, melltarto nelkul nem veszek fel semmit.



22 eves vagyok


Eddig inkabb bo polokat hordtam, nem szeretem ahogy kinezek, probalom elfogadni, hogy igy maradok, de nagyon nehez. Talan ha kimozdulok a komfortzonambol segit egy kicsit.


Szeretnem magam szepnek es vonzonak erezni legalabb egyszer.


Koszonom szepen a tanacsokat! :)


2019. jún. 5. 23:12
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
Szép és vonzó vagy nélkülünk is:)
2019. jún. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

Részvétem. Nem lennék a helyedben.


A ruhatár újítást úgy érdemes kezdeni, hogy elmész és ami van felpróbálni, kipróbálni.


Majd ahogy kialakul milyen darabok tetszenek s állnak jól onnan már könnyebb dolgod lesz és netről nagyobb választékból tudsz rendelni is. 😊

2019. jún. 6. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Balogh Bence 2019 ***** válasza:

Ha cicit akarsz villanatani dekoltázs nélkül, akkor a blúzt javaslom. Hosszú lábakkal, magasan meg talán a testhezálló nadrág a legjobb, szóval én egy ilyen irodai stílusú szettet tudok elképzelni látatlanban.


Küldesz képet?

2019. jún. 6. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#1 kedves toled, koszonom :)


#2 en sem szivesen vagyok a sajat boromben :D de "megnyugtat", hogy nem csak szerintem problema ez (marmint voltam vele orvosnal es finoman szolva elkuldott az anyamba...)

Felprobalassal az a baj, hogy tuti ugyanolyan bo dolgokat fogok valasztani, mindig ott kotok ki :/ de koszonom azert neked is!



#3 Nem akarok villantani semmit, leirtam miert. (Fejlodesi rendellenesseg + amugy is lapos vagyok, koszi, ezt nem mutogatom.)

Nadragbol most is testhezallo darabokat hordok, csak a poloim sator meretuek... Irodai szett nem az en vilagom, azt tudom. Kepet meg nem kuldok senkinek, azt elfelejtettem hozzatenni, sajnalom.

Azert koszonom szepen, hogy megprobaltal segiteni! :)



Jol esik, hogy nem toltok le egybol! Koszonom megegyszer mindenkinek!

2019. jún. 6. 08:52
 5/9 anonim ***** válasza:

Amúgy mi ez a rendellenesség?

Egy hasonló képet tudnál mutatni google-ről linkelve?


Nyárra meg sajnos nem igazán lehet úgy "nőiesen" öltözni hogy nem villantasz semmit, és az "irodai" szettet sem szeretnéd. Ilyenkor csak a sima póló marad, ami csak akkor dob ha nagy melled van ami domborodik.

Ott vannak a ruhák, póló/trikó + szoknya, hosszú nadrág blúz illetve a shortok bár a rövidebb shortokhoz már önbizalom kell bőven.

Tavaszra könnyebb felöltözni szerintem. Akkor vannak pulcsik is amik nem villantanak viszont bőven beleférnek a nőiesbe. Nyár sajnos villantósabb/szellősebb.

2019. jún. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Csak van valami koztes megoldas...


Ezt meg szerintem senki nem akarja mutogatni, googlen is alig van kep rola. :/


[link]

2019. jún. 6. 09:33
 7/9 anonim ***** válasza:
2019. jún. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
YouTube-on is van egy csomó videó, hogy a fordított háromszög testalkatot hogyan kell öltöztetni, pl. Stílus csevej Anettel csatornán is van.
2019. jún. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a linkeket, ezek tetszenek ! :)


Utolso, nem a forditott haromszoggel van a baj ... :D

2019. jún. 6. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!