Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van olyan, aki még ilyen...

Van olyan, aki még ilyen melegben is képes elviselni a harisnyát?

Figyelt kérdés
2019. jún. 15. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
Hát én nagyon kevesen de vannak akiken ilyenkor is látok lol. Bár főleg a 40 feletti korosztályon láttam. Lehet sokszor rajtuk is inkább combfix az. 24/F mielőtt valami pervy privátot írna hogy nekem melyik a kedvencem
2019. jún. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Én is kiírtam ezt kérdésnek pár napja de olyan frappáns kérdéseket tettem fel a válaszolóknak,hogy nem tudtak felhozni érdemleges magyarázatot inkább jelentettek provokálóként , majd töröltek...


A kérdésedre a válasz igen van pár elvetemült pitcsa aki ócska magyarázatokkal izzassza magát abban a műanyag szharban.

2019. jún. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én elviselem a harisnyát akár 40 fokban is, csak maradjon a fiókban!
2019. jún. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%

Igen. Sajna muszáj ilyenkor is (amúgy szeretek harisnyában lenni, de ilyen melegben valóban nem túl jó, bár sztem semmi más sem), de a lehetőségek közül még mindig ez a legkisebb rossz. Igazából az irodában klíma van 20-22 fokra állítva, amihez bőven elfér egy vékony harisnya. Reggel munkába menet szintén. Egyedül csak hazafelé kellemetlen picit, de 3/4 órát azért ki lehet benne bírni, aztán meg ha haza érek, egy szál bugyira levetkőzöm. Vannak a harisnyánál sokkal rosszabb dolgok is a melegben pl farmer, főleg ha passzos, mondjuk nekünk abban nem szabad dolgozni menni, ha nadrág, akklr nadrágkosztüm vagy szövetnadrág (de az még szúrós is ilyenkor). Amúgy is tök mindegy miben vagyok ilyenkor, mindenben melegem van szóval kár is ezt firtatni. Csupasz lábbal nem jelenhetünk meg a munkában (ez az előírás), így túl sok lehetőség nincs, max annyi, h sokan úgy csinálják, h munkakezdés előtt átöltöznek, de én általában koppra szoktam beérni, így nem lenne időm áöltözni sem, meg nem is szívesen tenném a legtöbb kolléganő előtt, így inkább én alapból csiniben megyek.

Gondolom jönnek majd itt azzal, h egy munkahely nem szabhatja meg az öltözéket, meg az én döntésem, meg hasonló.... Nos, de igen megszabhatja, és már az interjú elején közölték is, szóval tudtam mit vállalok, és őszintén szólva egyáltalán nem zavar, ha ezzel adjuk meg a módját. (Pl egy étteremben is jobban szeretem azt, ha a pincér ing-fekete nadrág-elegansabb cipőben van, mint pl strandpapucsban-rövidnaciban-lenge pólóban, mert ha picit elegánsabb a személyzet megjelenese, az rengeteget dob a hej nívóján, hangulatán) A szépségért meg kell szenvedni, és ennél rosszabb dolgok is vannak egy nő életében. Vagy mondok egy olyat, h vívó edzésen sokkal durvább a meleg, több réteg vastag ruha, fejvéd, intenziv mozgás. Pár asszó után még a bugyimból is folyik a víz..

32/n

2019. jún. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És itt is a harisnya fétises Emilia...
2019. jún. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!