Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy molett mennyire van...

Egy molett mennyire van kinézve, ha a forróság miatt (falatnyi) ruhákban van?

Figyelt kérdés

Tehát:

-nagyon rövid rövidnadrágok, amiknek alig van szára

-ruha, ami persze rásimul a hasra, nem takarja el

Ilyenekre kell gondolni.


2019. jún. 16. 20:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Egy molett emberre nem lehet falatnyi ruhát húzni 😀
2019. jún. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

A nagyon rövid rövidnadrágot sosem értettem. Tök mindegy, hogy vékony vagy túlsúlyos emberről beszélünk. Csak... miért?! Mármint, plusz pár centi akkora különbséget tenne? Kétlem.

A 2. eset pedig olyan, hogy az ember nem tud normálisan felöltözni. Mármint azért mindenkinek meg van az előnyösebb és az előnytelen ruha. Nem értem, hogy miért olyan nehéz előnyösebb ruhát választani. Szóval az ilyennél csak tényleg azt nem értem, hogy miért olyan nehéz egy előnyösebb ruhát választani.


Szóval ez a cafatnyi rövidnadrág, illetve előnytelen ruhák választása probléma nem csak a túlsúlyosaknál játszik.

2019. jún. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kövér vagyok. Egész nyáron hosszabb lenge szoknyákban vagy ruhákban vagyok (mint az atlag testalkatúak nagy része). Nem nézek ki undorítóan és meg sem döglök a melegben.
2019. jún. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Oké hogy meleg van, de sok ember nagyon alulöltözik. Arról nem is beszélve, hogy a teljesen testheztapadó hacukák sokkal jobban tartják a hőt. Egy térdig érő természetes anyagú lenge ruhában kevésbé van meleg mint a legtapadósabb semmi topban és 3,14csa gatyában.
2019. jún. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%
Nekem vannak rövid ruháim, amik pár centivel érnek a fenekem alá, nem feszülnek sehol, általában térd alá érő nagyon vékony legging is van rajtam mellé. Molett vagyok, mégis csinos vagyok vékony ruhákban is. Szerintem aki ízlésesen öltözik, az állattól függetlenül ízléses.
2019. jún. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
29%

23:12-es, és a többiek. A "molett" az egy gumi fogalom. Vannak csajok akiknek ha pici hurka van a pocakjukon és/vagy nőiesebb a medencecsontjuk, ők már molettnek nevezik magukat. Meg vannak az ELHÍZOTTAK, akik szintén molettnek nevezik magukat.


Érzitek ugye, hogy nem mindegy. Nevezzűk nevén a dolgokat! Akit ez sért, az meg fogyjon le.

2019. jún. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%

Hasra feszülős felső nekem vèkonyként se komfortos a kánikulàban. Inkàbb a vékony anyagú, lengébb, szellőzősebb felsőket, trikókat szeretem.

Amúgy a meleget nem csak falatnyi ruhákban lehet túl élni!

Egy lenge térdigérő vagy hosszú nadrág is jó. Nem feltétlen kell p*csa nadrágot felvenni.

2019. jún. 17. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%

Ha minden téren falatnyi akkor az gáz. Én sem vagyok vékony, de ha a gatyam rövid akkor a felső lenge, laza, bővebb.

Vagy ha a felső szűk pánt nélküli pl, akkor azt hosszabb nadrággal szoknyával veszem fel.

Nem kell a szükségesnél jobban megpusztulni csak mert dagi vagy, de azért vizuális kornyezetszennyezonek sem kell lenni.

2019. jún. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%
Számomra nagyon,ha Én vékonyként eltudok viselni magamon ízléses hosszúságú ruhákat akkor tudjon Ő is.
2019. jún. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Részemről semennyire, sosem csináltam ügyet mások öltözködéséből. Amúgy sem látok semmi furcsát abban, hogy sokaknak jól esik nekivetkőzni a hőségben. Ha nem tetszik, hát nem oda nézek, ennyi.
2019. jún. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!