Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a velemenyetek arrol, ha a...

Mi a velemenyetek arrol, ha a menyasszony nem feherben jelenik meg polgari eskuvon?

Figyelt kérdés

A terhesseg vegen jaro kismamakent eleg nehez barmilyen ruhat is talalni, foleg menyasszonyit. Na most nalam az a helyzet, hogy feherben nem talaltam olyat ami jo lenne ram es tetszene is, igy az eskuvonkre (egyenlore csak polgari) egy egyebkent gyonyoru, foldig érő, arany/ bézs szinu ruhat valasztottam.

Mit gondoltok?



2019. jún. 19. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem az arany/bézs teljesen okés. Még sem arról van szó, hogy pl. feketében jelensz meg. :D (mondjuk avval sincs nagy bajom, mert ha most valaki azt szeretné a saját esküvőjére, akkor miért ne)
2019. jún. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menő. Az öregasszonyok pont hogy akkor pletykálnának ki, ha fehérben lennél (tartja magát ez a tévhit, hogy a szüzesség színe, pedig eredetileg köze nem volt hozzá).
2019. jún. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jó választás, biztos nagyon szép leszel. Különben senkinek semmi köze hozzá, hogy miben mész férjhez.(akár egy melegítőben is megtehetnéd, akkor se lenne sok beleszólásuk) Nincs dresscode, hogy csak fehér lehet, az a lényeg, hogy te jól érezd magad benne.
2019. jún. 20. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

Én a polgári esküvőn egy fekete fehér pepita szoknyában voltam, fekete ingben és fekete koromcipoben.

3 gyerek után hazasodtunk össze, csak polgári esküvő volt.

Oda pont akár még melegitoben is mehetsz ha azt akarod (csak szólj az anyakonyvvezetonek, ne lepődjon meg).

2019. jún. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a véleményem, hogy a saját esküvőjére mindenki vegyen fel olyan göncöt, amit akar. Ha fehér habos-babosban akar házasodni, akkor vegyen azt, ha farmer-pólóban, akkor vegyen azt, ha Csubakka jelmezben, akkor meg azt. Az ő napja. (A pár mindkét részére értem, az ő napjuk, max egymással egyezzenek meg, hogy mi legyen az öltözék.)
2019. jún. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
2 terhes rokonomnak is volt az évek soràn esküvője. Az egyik bézs alapon kis vilàgos zöld mintàs ruhàban volt, a másik pedig halvány rózsaazín ruhàban volt.
2019. jún. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Én egy fekete fehér tyúklábmintás kosztümben voltam a polgári esküvőmön. Senkit sem zavart.
2019. jún. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősöm sötétkék ruhát viselt, és a Star Wars halálcsillag-indulóra vonult be.

A saját esküvőd, olyan legyen, amilyet te szeretnél

2019. jún. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
teljesen jó
2019. jún. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!