Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Utcán cipő nélkül harisnyában?...

Utcán cipő nélkül harisnyában? Nem fura ez?

Figyelt kérdés
Tegnap egy lány így sétált el előttem
2019. jún. 21. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
28%

van egy jópofa zokni, még üvegszilánkon is lehet vele ugrálni

gondolkodtam is hogy veszek, bár biztos megnéznének az utcán benne


Skinners a neve

2019. jún. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Mondjuk tönkrement a cipője, és vagy bármilyen boltba ment venni egyet vagy haza egy másikért.

Az is lehet, hogy annyira feltörte a lábát, hogy inkább mezítláb ment haza.

Vagy simán ehhez volt kedve.


De akárhogy is, legalább tudtál ide kiírni egy rendkívül szükséges kérdést...

2019. jún. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is volt, hogy mezítláb kellett hazamennem mert annyira feltörte a sarkamat a cipő
2019. jún. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is mentem már haza zokniban, mert úgy feltörte a cipő a lábam hogy vérzett. Ahogy a falumba értem, lekaptam a cipőm és zokniban mentem haza.
2019. jún. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Furának fura, viszont van, h életmentő lehet. Régebben én is csináltam ilyet jópárszor. Akkor még fiatal voltam, és tapasztalatlan. Vettem egy új cipőt, és türelmetlen voltam bejáratni, aminek sokszor az lett a vége, h hójagosra törte a lábam, annyira fájt, h kénytelen voltam levenni és cipő nélkül hazamenni. Mondjuk ez a legvégső esetben fordult elő, egyrészt mert így a harisnya is szétment pár perc után (mondjuk, ha valami jobb fajta harisnyában voltam azt is levettem), másrészt meg olyan szutykos lett a talpam, h nem győztem lemosni. Szóval nem sokszor fordult ilyen elő, főleg iskolai ünnepségek után, egyszer volt olyan, h 2 barátnőm szolidaritásból szintén levették a cipőjüket, h ne érezzem magam annyira egyedül ezzel. illetve buli után volt még néhány eset, egyszer úgy is, h már a buli alatt cipő nélkül voltam, mert elszakadt a cipőm pántja, és így menni sem tudtam rendesen benne, nem hogy táncolni. Egy ideje már nem csináltam ilyet, mert rájöttem, h olyan cipőben kell menni bulizni, vagy bármilyen rendezvényre, ami már kipróbált, és tutira végig bírom benne az estét. Egyébként szeretek mezítláb lenni, de csak ha olyanok a körülmények. Lakásban, irodában, friss zöld gyepen, de utcán nem jó, mert sokminden van ott, amit kerülgetni kell, h bele ne lépjek pl kutyagumi, köpések, kavicsok, vagy csak szimplán forró a beton... Ezért én úgy gondolom, h a legtöbb lány aki cipő nélkül megy az utcán, az nem jókedvéből teszi, hanem mert nem lát más kiutat a cipő gyötréséből.
2019. jún. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mit vagy ezen kiakadva?


A nők 2/3-a sérült.

2019. jún. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
79%-os Emilia a harisnya fétises?
2019. jún. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!