Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol találok Budapesten varrót...

Hol találok Budapesten varrót ingyen vagy alacsony áron?

Figyelt kérdés
Férfi (20éves) vagyok. Nagyon szeretem a keleti ruhákat, főleg így nyáron. A z ilyen keleti ruha boltokban csak olyan van ami nekem nem annyira tetszik. Egy ideig nagymamámat kértem meg, hogy készítsen ilyen érdekes ruhákat, de sajnos lebetegedet. Szeretném méretre szabottan azt a ruhát amit én szeretnék, olyan színben és anyagból amilyenből én szeretném. Az interneten körbenéztem, és elég horror árra van a ruha varóknak. Arra gondoltam ha van valakinek ideje meg kedve, ilyen különleges ruhák megvarrásához akkor segítségét kérem, leget megkérném az illetőt, hogy tanítson meg varrni ilyen ruhákat. Szabás mintám is van. A válaszokat előre is köszönöm. :)
2019. jún. 22. 00:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ingyen 😂😂😂. Bírom, amikor valaki hülyének nézi a másikat. A munkát bizony meg kell fizetni!
2019. jún. 22. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Elvégzett munkáért munkabér jár!

Azt, hogy egy szakember milyen munkát, mennyiért vállal/végez el, az ő döntése.

Ha munkájából él, tartja el családját, milyen alapon kérsz tőle ingyenmunkát?

.

Ha építkezem, hívhatlak-e kosztért segédmunkásnak kőműves mellé?

2019. jún. 22. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A varrónők drágán dolgoznak, de nem elvarhato, hogy ne így tegyék.

A tanfolyamok lehet esetleg megoldás.

2019. jún. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyre kevesebb varrónő van, így érthető, hogy aki még csinálja, az elkéri az árát. Ilyen feltételekkel nem fogsz találni.
2019. jún. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak az számít, hogy egyre kevesebb varrónő van.

Az iskola, a tanfolyamok neki is pénzbe kerültek, a munkabérükben benne kell lenni azok árának 'visszajövetelének' is.

2019. jún. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!