Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem bírja a strapát egy...

Miért nem bírja a strapát egy sneaker cipő?

Figyelt kérdés
Anno vettem egy jól kinéző FILA sneaker cipőt jó árban volt,előtte mindig sport cipőim voltak azok bírták évekig.De ez a sneaker 6 hónap után hát normál használat de elég fosul néz ki a talpa,ez mitől van ezek inkább csak mutogatós cipők?

2019. jún. 25. 16:33
1 2
 1/11 Nagy.bettike21 ***** válasza:
Igy van! Ezek csak mutogatos cipok! Nekem is volt egy fekete puma cipom, aminek a fuzoje egy szalag volt es masni hatasu volt bekotve. Pragaban egy premium puma boltban vettem meg mielott M.o-ra is megerkezett volna(szoval nem silany minosegu office shoes-os volt!), fel evig birta. Ezek a cuccok direkt ilyenek, hogy jovore is venned kelljen egy ujat. :(
2019. jún. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ezek ilyenek. Egy nyáron elhordod, mire legközelebb szezonja lesz már úgyis kimegy a divatból.
2019. jún. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egy szezonos mint a többi olcsóbb cipő. Csak kényelmesebb mint egy kínais. KB ez a különbség az árán kívül.
2019. jún. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az ilyen olcsó cipők 1, max 2 szezonosak.
2019. jún. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

# 1


Most kinéztem egy másik cipőt az más kategória de nem drágább és elméletileg strapabíróbnak kell lennie.

2019. jún. 26. 18:36
 6/11 A kérdező kommentje:

# 2


Én leszarom a divatot,ha kifutott és tetszik,megveszem.

2019. jún. 26. 18:37
 7/11 A kérdező kommentje:

# 4


Szerintem a nagyon drágák se sokkal jobbak.

2019. jún. 26. 18:39
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

#6

Attól, hogy te leszarod a divatot, mire kimegy a divatból leállítják a gyártását, amit meg addig legyártottak, nem lesz tartósabb.

2019. jún. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

# 8


Nem arra céloztam,hogy tartósság hanem,hogy engem nem érdekel a divat ha pl találnék egy jó cipőt ami raktáron maradt de már ki ment a divatból és jó áron van én meg venném.

2019. jún. 26. 19:47
 10/11 anonim ***** válasza:

#7

A drágábbak azért bírnak pár évet.

Kínai tornacsukám anno egy-két hónap alatt tönkrement.

Most egy converset nyúzok évek óta, nem mondom, hogy vadi újnak néz ki, de tulajdonképpen semmi baja. Ha alaposan megpucolnám, lehet, hogy újnak tűnne. :D

2019. jún. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!