Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik cipőt vegyem meg?

Melyik cipőt vegyem meg?

Figyelt kérdés

Már régóta szeretnék rápattanni az "ugly shoe" vonatra (Jelen esetben fila disruptor II), azonban félek, hogy csak szimplán igénytelennek fognak nézni miatta.


Szerintetek inkább egy "konzervatívabb" cipőt vegyek (Pl. Stan Smith), vagy mégis vegyem meg az adott Disruptort?


(Képek:

Disruptor: [link]


Stan: [link] )


Egyébként fiú vagyok, ha bármit is számít.



2019. máj. 26. 10:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%

1. ocsmány

2. nagyon semmilyen, de inkább ez, mint az a rondaság

2019. máj. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%

1. Nagyon randa.

2. Mindenkinek ilyen van, de nekem tetszik.

2019. máj. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%

Az első egy förtelem, ellenségemre sem adnám.

A második meg tömegcucc, unalmas, olyan semmilyen. De inkább ez mint az a bakkancsszörny..

2019. máj. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%
én egyiket sem venném meg
2019. máj. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
A Stan Smith nem ugly shoe,sosem számított annak és nem is fog.A Disruptor pedig annyira tömeg,hogy Én márcsak azért sem vennék mert minden második 13-18éves lábán ez van,csak ez kicsit borzasztóbb mint annó a Superstat mert ehhez nem tudnak hozzá öltözni.Ha rám hallgatsz Stant veszel,örök darab jó kis Colorwayekben van és azért annyira nem is tömeg.
2019. máj. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

#5 A stanről nem is írtam azt, hogy "ugly shoe"


Egyébként köszi a válaszokat, mindenkit felpontozok. :) (De egyébként az elsőnek pont az az értelme, hogy ronda és "kihívóbb" mint más. Ha rákerestek a "Ugly shoe" vagy "Dad shoe" trendre, akkor meglátjátok.)

2019. máj. 26. 12:20
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
Ilyen FILA cipő van az utcán minden 2. emberen, de főleg tinilányokon. Inkább Adidas.
2019. máj. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Dispurtornak pontosan az a lényege (legalábbis nekem az tetszik benne), hogy ronda :D Ezzel szemben a Smith egy klasszikus, letisztult, nagyon szép darab. A bátrak váltogatják a kettőt :D Meglátásom alapján vannak sokkal rondább, de túlhájpolt cipők is a piacon, nagyjából 5x ennyiért. De nem vagy annyira bevállalós, akkor a Smith. Ha kicsit feltűnni is szeretnél, akkor a Fila.
2019. máj. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
2.
2019. máj. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

A chunky cipők inkább lányok körében divatosak. A filát vagy annak egy klónját hordja minden második kamaszlány.

A második egynek elmegy.

2019. máj. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!