Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez közönséges és ribizli...

Ez közönséges és ribizli ahogy kinézek?

Figyelt kérdés

Feszülős fekete hosszunadragot, vagy farmer színű vagy fekete magasdereku rövidnadrágot hordok(h&m-eset, amiből azért nem lóg ki semmi aminek nem kéne), és valami feszülős és rövidebb pólót (de nem azt a melltartó hosszúságút, hanem mondjuk egy derékig érőt) és ha úgy van akkor egy rövidebb pulóvert, szintén derékig erőt .

A hajam teljesen természetes barna, nem festem, nem vasalom,meg semmi.

Sminkelni csak minimálisan szoktam, szempillaspiral és RÖVID ÉS PICI tusvonal.

Adidas superstar, puma vikky platform vagy fila disruptor cipő .


A korom nem írom ki mert letiltana az oldal.

!lány vagyok!



2019. jún. 27. 21:49
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Igen, az. Pláne, ha a korodat sem mered kiírni... Gondolom erősen fiatalkorú lehetsz.
2019. jún. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%
Ezzel a jellemzéssel leírtál minden második 13-20 év közötti lányt. Önmagában nincs benne semmi különös.
2019. jún. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Nagyon sokan így öltözködnek. De amúgy ez a korodtól is függ. Nem mindegy, hogy egy 12 éves vagy egy 15 éves járkál ilyenekben.

Szerintem a lényeg az, hogy a rövidnadrág legyen normális hosszúságú, illetve a pólóból se látszon ki annyira sok. Szóval nem, nem öltözködsz "ribizlisen", viszont nem is vagy annyira egyedi (ami nem feltétlen baj szerintem).

2019. jún. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%

Nagyon tömeg vagy, és ezek szerint fiatalabb vagy 16 évesnél. Szerintem öltözhetnél egyedibben. A sminkkel nincs baj, én is használok, de ennyi idősen nem kéne tusvonalat használni

17/L

2019. jún. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%
Nem ribis.
2019. jún. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem ribis, hanem tucat. Minden 2. kis tini làny így néz ki! :)
2019. jún. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%
Nem ribis, hanem unalmas átlagos tinis.
2019. júl. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon unalmas. Nulla egyediseg
2019. aug. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem is szeretnék egyedi lenni
2019. aug. 18. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!