Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk (női) rövidnadrágban?

Fiúk (női) rövidnadrágban?

Figyelt kérdés

[link]


(Múltkor kérdeztem hasonlót, csak ott véletlenül töröltem a képet)


2019. júl. 6. 22:38
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem jól áll. :) Nekem fel sem tűnt hogy női. Amúgy ilyen alkatú fiúknak jól áll ez a fazon, fiatalos. :)
2019. júl. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
39%

21!


Lehet inkább uniszex!

Egyébként egy rövid nadrág mitől női? Jelen esetben a linken?

A színe férfias, nincsenek rajta hímzések strasszok.

2019. júl. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
94%

Én szoktam ilyenben járni utcára fiuként és barátnőm szerint jól néz ki


[link]

2019. júl. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
#23: ez lényegében egy biciklis nadrág, számomra fura az utcai viselete, de pont én inkább nem szólok semmit 🙂
2019. júl. 10. 22:05
 25/37 anonim ***** válasza:

#22!


Mi nem volt egyértelmű?

Ha figyelmesen elolvasod a kérdést, abban szerepel hogy női. Erre írtam hogy számomra fel sem tűnt hogy az lenne.


Szóval ne értetlenkedj már szándékosan hülyének tituláltatva magad, mert úgy maradsz!

2019. júl. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:

#22:

A következő okok miatt női:


1. 2019-ben ilyet, vagy akár csak hasonlóan rövideket csakis kizárlóag női osztályon lehet kapni

2. Ha egy ruhadarabot az aktuális hivat szerint 99.99%-ben nők hordanak, akkor az nőinek minősül akkor is, ha 30 éve férfiak is ilyet hordtak

3. A szín irreleváns, ha pl. a rózsaszínt női színnek tekintjük, akkor a férfi osztályon lógó rózsaszín férfi ing női ruhának minősülne

2019. júl. 10. 22:55
 27/37 A kérdező kommentje:
*hivat helyett divat
2019. júl. 10. 23:11
 28/37 anonim ***** válasza:

Amikor elolvastam a kérdést, azt hittem hogy egy ízlésficamot fogok látni a képen, de pozitívan csalódtam :)


Kedves kérdező, jól áll ez a darab, legalábbis szerintem. Persze ehhez nem lehet bármit felkapni, nagyon nem mindegy a cipő, felső, táska mellette, alakítják az összképet.


Első randira semmiképpen nem ajànlom, egy jól szabott, hosszú szárú, elegáns nadrág nagyságrendekkel szexibb.


További kellemes nyarat :)

2019. júl. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

Ez a hossza miatt számít nőinek?

Amúgy szerintem nincs ezzel semmi baj. Ennyire rövidet nem szoktam hordani, de combközépig érőm van hasonló fazonúból és simán szoktam utcára ilyet felvenni. Jól érzem magam benne, legalább nem sülök meg benne.

Hol van az előírva, hogy egy hím nemű kizárólag vádliig érő buggyos gatyát hordhat?

Ha egy csaj vesz fel buggyos boyfriend farmert, az teljesen rendben van, menő, nem mondják rá, hogy 100% leszbi. Ha egy fiú vesz fel szó szerint rövidnadrágot, ez egyből búzás?!

2019. júl. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:

#28: Ez mondjuk szubjektív, van, akinél ez már ízlésficam. De nem baj :)


#29: Igen, és mert 2019-ben ilyet csak a női osztályon kapni. Az egy dolog, hogy a 90-es évek elejéig ez a hossz teljesen elfogadott volt férfiaknál is, de most 2019 van.

2019. júl. 18. 11:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!