Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel? Fura lenne?

Mit vegyek fel? Fura lenne?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a héten találkozok egy régi kedves ismerősömmel és hát amit kinéztem magamnak öltözet, azzal van egy kis gondom.

Előre leszögezném, hogy én lány vagyok és a másik személy egy nálam 26 évvel idősebb hölgy (feleség és anyuka!!!) semmi más szándékom nincs, mint beszélgetni egy jót!

Szóval a blúz amit kinéztem az iszogatáshoz talán az egyik kedvencem. Színes, de mégsem feltűnő, kényelmes, de egyben elegáns is. Tökéletes egy nem hivatalos, de azért kicsit csinosabbat igénylő kimenős dumálgatáshoz.

Az az egyetlen "gond" vele, hogy a nőnek is van egy olyan. Azért tartom gondnak azt felvenni előtte mert (mint a kérdésből már gondolhatjátok) egy kicsit rá vagyok szállva :D Sokszor érdeklődök, próbálok jófej lenni és tartani vele a kapcsolatot, de néha úgy tűnik nekem, hogy túl sok ez (nem minden nap, hanem max 1-2 havonta, de nem ilyen barátnős a kapcsolatunk szóval... :/) :D

Ő nem szólt miatta, könnyen lehet, hogy fel se tűnt neki, de nem szeretném ha megijedne :D Értitek, megjelenek egy tök ugyanolyan felsőben ami neki is van és azt gondolná, hogy már ennyire "elfajult" a dolog.


Nemtudom, miért vagyok ennyire rákattanva.. Nem tetszik, van párom :D

Nos a kérdés arra vonatkozik: Nem lenne gáz felvenni? Ezt csak nagyon túlspilázom és a nő pont leszarná?

Volt tanítványa vagyok és már tegeződünk is :D

20 éves vagyok



2019. júl. 10. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztosan van másik blúzod, felsőd. Válassz mást, és akkor tuti nem fordul elő az, hogy ugyanabban vagytok. Persze nincs benne semmi, egy csomó ember vásárol ugyanolyan cuccokat, mert ugyanazokból az üzeletekből vásárok nagyon sok mindenki. De ha tudod, kerüld el, hogy ugyanabban legyetek. Én nem örülnék, ha egy barátnőm pont ugyanolyan ruhában lenne, mint én, mintha ikrek lennénk :D
2019. júl. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
6%
Nem tudom ez miért ekkora gond a nőknél, figyelj meg egy szinházat vagy egy esti partit a férfiak mind egyenruhába vannak és nem visítoznak hogy szűz máriám rajtad is frakk vagy öltöny van..
2019. júl. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért vettél olyan blúzt mert neki is van?

Egyébként annyira nem tiszta nekem hogy milyen kapcsolatban vagytok, miért akarod ennyire fent tartani a dolgot.

De inkább válassz másik blúzt.

2019. júl. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem attól tartok, hogy egyformában leszünk, hanem attól, hogy arra asszociál ebből, hogy utánozom.

Nem direkt vettem olyat, megláttam megtetszett és meg még ilyen nyárvégi kiárúsítás is volt. Aztán egyszer látom rajta is olyan van.

Mindig is jóban voltunk és ő is szokott keresni azért:D

Közben találtam egy jobbat, ami az időjárásnak is jobban megfelel :D

De azért köszi a tanácsot!:)

2019. júl. 11. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!