Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Idén megyek fesztiválra...

Idén megyek fesztiválra először és szeretnék venni egy strandruhát, de nem tudom, szerintetek ez, vagy az ehhez hasonló ruha túlzás?

Figyelt kérdés
[link]
2019. júl. 11. 20:24
 1/3 anonim válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem túlzás, nyugodtan felveheted. (Csak a fehér színe miatt vigyázz rá)
2019. júl. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Váo, nekem nagyon tetszik. :) Szerintem jó lesz, csak tényleg, a színe nem a legjobb, szóval arra próbálj vigyázni. :)
2019. júl. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tom milyen fesztivál, de kb arra készülj hogy tömeg lesz, sár, por és seģğrészeg emberek locsolnak boroskólával 😉


Fehéret én tuti nem vennék fel, mert csak feszengenék benne.


Én általában a top(póló,crop top, bikini stb), short, övtáska, és bakancs vagy gumicsizma. Emellé egy nagy de vékony kendő amire le tudsz ülni vagy a nyakadra, válladra tudod teríteni vizesen, meg estére véd a bogarak ellen.

Ha mész táncolni a kendőt felkötöd övnek és szabad a kezed.

Ha olyenod van akkor neccharisnya, ékszerek, testfesték, csillámpor is hozzáadható.

Meleg lesz, és valszeg be leszel csiccsentve, lehet csak én vagyok így de engem megnyugtat, hogy nem azon kell aggódni, hogy ki van-e a bugyim 😅


Ezt a szerelést az elmúlt 10 évben teszteltem😄


29/L

2019. júl. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!