Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vásároljak ruhát és...

Hol vásároljak ruhát és fehérneműt?

Figyelt kérdés

165cm, 63kg vagyok.

Nem vagyok vékony, de kövér sem. A melltartó méretem 95-100/D.

2 hét múlva lesz a férjemmel a 6 házassági évfordulónk. Szeretnék venni egy igazán szexi fehérnemű szettet. Nem fekete csipkésre vagy ilyesmire gondolok, mert azok vannak. Inkább valami tűzvörös csicsás fehérneműre. A legtöbb üzletben ekkora mellméretre csak snassz melltartók vannak. Nagyon nehezen szereztem be a fekete/bézs csipkéseket is. És ezekhez a melltartó mérethez általában XL-XXL méretű bugyik vannak. Viszont nekem bőven elég egy M-es.

Szintén szeretnék venni valami csinos ruhát, de a mellem miatt az M méret kicsi, viszont, ami M-től nagyobb az már hasban, karban lóg rajtam.

Hová menjek vásárolni?

Köszi a válaszokat!



2019. márc. 17. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Bonprixen vannak ilyen méretek, csak sajnos azt nem tudod felpróbálni előre.
2019. márc. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Triumph. De biztos, hogy ez a méreted? 130 kilóval hordok 95-ös körméretet. Nem lehet, hogy nagyobb kosárméret és kisebb körméret kéne?
2019. márc. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez tuti valami kínais méret, kisebb hát nagyobb kosár kéne. Tescoban van pár fazon Gig, ott be tudnád kb lőni, mi a tényleges méreted.
2019. márc. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Rendelj netről.
2019. márc. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

2-es. Nem tudom, de most elugrottam az aréna plázába, és vettem egy 85/D melltartót, és aránylag jó rám, csak a cicim kicsit “kibuggyan”. Volt egy 85/E melltartó is, de az meg egy kicsit nagy volt. Sajnos a new yorkerben is csak egy kis csipkés rózsaszíneshez jutottam hozzá, a szexisebbekben nem volt 85/D vagy attól nagyobb méret kirakva.

De köszi a válaszaitokat.

2019. márc. 18. 21:59
 6/8 anonim ***** válasza:

Minőségi üzletben lenne a méretedben.

Ezeken a helyeken nem csoda, hogy nem találsz megfelelőt...

2019. márc. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, ott is veszem, de ott csak snassz melltartókkal találkoztam eddig, mint már mondtam.
2019. márc. 19. 07:07
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom.. Akkor inkább egy snassz melltartó, mint azok az ízléstelen, indokolatlan díszítésű és borzasztó színösszeállítású vackok, amik pl a New Yorkerben és társaiban vannak.

A neten vannak kifejezetten erotikus fehérneműs és alkalmi fehérneműs oldalak. Gyönyörűszépek, minőségiek és bő méret választékkal. Ráadásul pontos mérettáblázattal.

Az ilyen New Yorker, H&M, C&A, fehérneműk, főleg melltartó vonalon egy forintot nem érnek!

2019. márc. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!