Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A harisnya miért olyan rettent...

A harisnya miért olyan rettentő fontos?

Figyelt kérdés
Mindenki azt hajtogatja, hogy hozzátartozik az eleganciához stb. Nyáron is. De egy vékony testszínű harisna eleve alig látszik. Akkor meg minek? Legfeljebb az látja a különbséget, aki nagyon közelről nézi, amit úgyszintén nem illik csinálni.
2019. júl. 15. 14:04
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Egységesíti a làb bőrét.

Amúgy én nyàron sehol sem làttam még nőt, aki harisnyàba lett volna.

2019. júl. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
Csak könyörgöm, ne nyitott szandállal!
2019. júl. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Bizonyos munkahelyeken elvárás. ugyanúgy mint pl. egy elit sofőrnek a nyakkendő, zakó.
2019. júl. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Nalunk egy sima evzaroba nem lehetett nyaron 40 fokba elmenni. Azert igy a legutolso napon meglehetne engedni, nem hiszem hogy a lanyok beallitananak bundas labbal :D
2019. júl. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%

Én írtam, hogy csak ne nyitott szandállal! Ez 3 emberből átlag kettőnek nem hasznos.


Hát akkor hordjátok nyitott cipővel a harisnyát, tramplik!

2019. júl. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%

Igaza van a kérdezőnek, én maximum arra tudok gondolni hogy aki ilyet visel amit a kérdező mondott példának valami beteg férises lehet azzal együtt aki ezt megköveteli.


Semmi értelme az egyszer biztos.

Ha meg ekkor érdem lenne a bőr egységessé tétele akkor a férfiaknál miért nem ekkora nagy ügy?

Pedig egy-két férfi lábra is ráférne a szebbététel.

2019. júl. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is igazat adok a kérdezőnek! Egy testszinű nejlonharisnya olyan,mintha semmi se lenne a lábon.Azt csak akkor lehet észrevenni, ha közelről megbámulják.Van is, meg nincs is!Ennek semmi értelme, akkor már inkább a fekete, vagy a sötétszürke.Mindkettő szín örök divat, bármely ruhához passzol.Tegnap is láttam a fővárosban pár nőt, akik a farmershort alatt fekete nejlonharisnyát viseltek.Nem volt akkora hőség, de szerintem oka van, ha nyáron is felveszi.Pl.túl rondának tartja a lábát az anyajegyek miatt, vagy összeér a combja, és kidörzsölődik.Mindegy, nagyon csinik voltak benne így is.Bár én is hordhatnám, de nem tehetem.Szó szerint én írígyelem őket!
2019. júl. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én pont ezért szeretem a vékony testszínű hrisnyákat, mert alig látszik, ennek ellenere viszont ad egy plusz kontúrt a lábnak. Egyenletesebb, szebb, simább lesz töle. Gondoljtok csak bele, a rablók is pint ezért húznak harisnyát a fejükre, mert eltünteti a jellegzetes vonásaikat. Na a lábon is pont ez a helyzet. Elfedi a kisebb nagyobb hibákat rajta. Még az is, amelyik szinte láthatatlan. Én pont azt szeretem benne a legjobban, h nem egyértelmű, h van e rajtam harisnya, vagy anélkül ilyen jók a lábaim. Igazából az lenne a legjobb, ha még közelről sem lehetne kiszúrni,csak akkor, ha valaki megérinti. Az a lényeg, h testszínűből is a bőrhöz leginkább passzoló árnyalatút kell venni (mivel sokan azt hiszik, a testszínű az testszínű és kész, de ez nem így van, mert testszínen belül is átlagban 4-5 árnyalat még van, amire nem árt figyelni, mert elég gáz, amikor a lábad 2-3 árnyalattal barnább, mint a karod... Amúgy a testszínű is kb bármihez felvehető, feketét azért hordok csak ritkán, mert sok vele a macera, illetve azok a nők, akik harisnyát húznak, általában feketét szoktak, én meg inkább szeretem a saját utam járni, mint a többséget követni.

Szerintem még az is tök jó benne, h alig érezni. Egy vékony 8-denes harisnya, alig érezhetö, semmivel sem melegebb, mint nélküle, viszont azért mégis ott van egy réteg rajtam, és nem közvetlen a bőrömmel érintkeznek a dolgok. (Pl ha leülök a metrón, buszon stb)

Én szoktam nyáron is hordani. Több okból is: munka miatt; nem szeretem, ha csupaszok a lábaim, és én erre még nem találtam jobb megoldást mint a 8-denes harisnya; (Jah, de egyszer valahol találtam 7-denest.. :D) szeretem hordani, szőrtelenítés után eltakarja a pöttyöket.... Jó, amúgy nyáron tényleg nem az igazi harisnyában lenni, de amúgy meg lehet szokni, főleg egy jobb minőségű harisnyát, estére ilyenkor meg már hasznos is lehet, hűvösebb hajnalokon. Pl tegnap hajnalig beszélgettünk egy barátnőmmel, az ő combja már tiszta libabőrös volt, az enyémen meg semmi sem látszott....

Szóval azért van némi értelme ilyenkor is harisnyát húzni, a kérdés inkább annyi, h kinek mi mit ér meg. Én pl a lábaimmal vagyok a leginkább megelégedve, így igyekszem azt kihangsúlyozni, és egy jól megválasztott harisnya rengeteget dob rajta szerintem... Persze, akinek ez nem fontos, az nyilván nem veszi fel, csak ha muszáj. Vagy aki pl a melleire a legbüszkébb, az bele fogja őket nyomorgatni mindenféle kényelmetlen, de annál szexibb melltartóba, amire szintén lehetne azt mondani,h nincs semmi értelme, mert egy sima fehér pamut melltartó is ugyanúgy ellátja a funkcióját.

Szóval szerintem ebben a kérdésben nem igazán lehet objektíven állást foglalni, mert aki szeret harisnyában lenni, annak nem fura, aki nem, annak meg igen....


25/l

2019. aug. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szoknya harisnyavsl elegsnsabb.nekem munkahelydn irodaban kotelezo nyaron a legnagyobb melegben is.se harinaci nelkuli szoknyaviselet se nadrag nem megengedett.kibirom.sokszor kenyelmetlen meg szur de hat no vagyok ennyit el kell tudnom viselni.en ezt probalom pozitivan felfogni.mondjuk a nyegyven fokban nagyon kemyelmetldn de szerintem egy no oltozzon noiesen es a szoknya harinaci ami noiesse teszi a nok oltozkodeset.szoval nem gond nekem meg amugy us ehhez vagyok szokva kislany koromtol.mindig is szoknyat kellett hordanom igy neveltek
2019. nov. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!