Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valaki más is hord rajtam...

Valaki más is hord rajtam kívül ilyen alsót? Vagy ti mit hihordtok?

Figyelt kérdés

Boxer, fecske, vagy az a feszülős alsógatya?

19/f



2019. júl. 17. 12:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én a jó feszes lateszk tangát szeretem az az igai...
2019. júl. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Hát. Akkor nagyon kisebbséghez tartozom, úgy tűnik:,D amúgy. Azt a feszes alsót miért nevezik boxernak? Az inkább egy fecske hosszú szárakkal, nem?:D legalább is nekem érzésre egy az egy
2019. júl. 20. 20:05
 13/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. A feszülős boxer nem jön be combhajlatnál teljesen a comb és a zacsi közé mint a fecskés. Az a fajta inkább a laza boxer és a fecske között van. Nem tartja annyira fixen a szerszámot, de némi alátámasztást ad, nem hagyja teljesen szabadon lengedezni.

Mikor sokáig, több napig a laza fazont hordom, utána kicsit furcsa a feszülős. Pl ha abban alszom felébredek arra az érzésre, hogy valami fogja, kicsit szorítja a farkamat.

Ahogy korábban írtam mind a kettőnek van előnye hátránya. Hordom mind a két félét felváltva, nadrág szabásától és kedvemtől függően.

2019. júl. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm! :) régebben én is próbáltam, de nekem feljött a combomon teljesen és igazából fecske érzés volt, amit nagyon szerettem, szeretem is a fecskét, de ki akartam próbálni valami mást, így ez lett érzésben a jó végül. Fecskét már csak akkor hordok, ha lusta vagyok mosnixd
2019. júl. 20. 20:54
 15/15 anonim ***** válasza:
fecskét hordok
2019. júl. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!