Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » H&M-ről szeretnék rendelni...

H&M-ről szeretnék rendelni ruhát, mennyire megbízható az ottani méretezés?

Figyelt kérdés
Még nem rendeltem ruhát internetről és kicsit félek, 18 éves vagyok 155 cm és 48 kg. Általában ami ruhákat veszek vagy xs vagy s-es méret. Kicsit tanácstalan vagyok hogy milyen méretet rendeljek. Esetleg ha van valakinek tapasztalata jól jönne.

2019. júl. 17. 13:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Huuu nekem nagyon rossz tapasztalataim vannak ebből a szempontból a h&m-el. Egyszerűen az egyik nadrágból 34est, a másikból 36ost kell vennem, a múltkor pedig még a 34es is olyan volt rajtam, mint egy zsák. Teljesen kiszámíthatatlan. Fürdőruhával szintúgy. A pólók, felsők közül általában s/xs méretűt hordok, de a múltkor próba nélkül vettem meg egy s-es pólót, otthon felvettem és nagyon kicsi volt.

Szóval én azt javasolnám, hogy vagy már bevált terméket vegyél újra a neten, vagy olyat, amit felpróbáltál az üzletben és épphogy nagy/kicsi lett, és akkor pontosan tudod, hogy egy mérettel kisebbet/nagyobbat kell venned, de már esetleg nincs az üzletben.

2019. júl. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tökéletesen random. S-es meg L-es pólóim is vannak tőlük. Látatlanban nem igazán ajánlom a rendelést tőlük.
2019. júl. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

990 forint a visszaküldés, ha nem jó a méret. Vajon nem költesz el ennyit BKV jegyre, vonatjegyre, üzemanyagra, amennyiben személyesen elmész a boltba?

És az időd ami erre rámegy? Az nem ér meg 990 forintot? Ezen érdemes elgondolkodni.

2019. júl. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
XS-S volt jó rám mikor rendeltem egy rövid overalt S-es méretben. Eléggé nagy lett rám. "Szerencsére" belehiztam azóta
2019. júl. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát a legközelebbi üzletük több mint 100 km-re van szóval nem, nem éri meg nekem oda budzozzak.
2019. júl. 17. 17:22
 6/10 anonim ***** válasza:

Én nagyobb méreteket hordok, 42 -44 - 46 méreteket, de a tegnapi rendelésemből egy 44es ing konkrétan nem ért át mellben, egy másik pedig 44es méretben iszonyatosan nagy volt.


Ezek persze szélsőséges esetek, a legtöbbször a méretezés megfelel a mérettáblázatnak

2019. júl. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én sem ajánlom! Én bugyikkal nagyon megjártam... M-es méretet hordok, így értelemszerűen a H&M-es bugyikból is M-es méretűt vettem. Na, olyan nagy lett rám hogy az nem igaz 🤦🏼‍♀️ És ugye fehérneműket sem próbálni, sem cseréltetni nem lehet... Így 5 ezer forintot dobtam ki 6 db bugyira - feleslegesen.

A melltartó méretemet viszont mindig eltalálom, a nadrágot is általában, de kabátnál is észrevettem hogy egyel kisebb méretet kellett vennem. Inkább szerintem vegyél boltban - bár tudom hogy a negyede van csak annak amit online látsz.

2019. júl. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Egy cipzáros melegítő felsőt néztem ki egyenlőre és két toppot, azokat szeretném megrendelni. Csak nem tudom, hogy azoknál tényleg mennyire megbízható a méretezés.
2019. júl. 18. 10:14
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne rendelj, én is megszivtam, soha többet. S-es felsőket hordok és 36-os nadrágot, néha 38. Rendeltem a hmből két 36-os szoknyát, az egyiket fel se bírtam húzni, a másik pedig lazán feljött csak a seggemig nem ért le. xD soha többet nem rendelek onnan.
2019. júl. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Sokat rendeltem már, nagy és kisméreteket egyaránt. A mérettáblázat hiteles. Figyelj arra, hogy helyesen mérd le magad. Én ajánlom őket. Csomagolva érkeznek a ruhák, így senki se próbálja fel előtted.
2019. júl. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!