Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti is szoktatok ilyenkor...

Ti is szoktatok ilyenkor mezítláb járni kinn? Szerintem nagyon kellemes érzés 18/L

Figyelt kérdés

#meleg #cipő #nyár #mezítláb #szandál nélkül
2019. júl. 17. 18:17
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

4-es

elég ha egyszer fogja meg

2019. júl. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

ahh, dehogy 4-es, 8-as

Én vagyok a 4-es :)

2019. júl. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Imadok mezítláb járni, bárhova is megyek, csak mezítláb.

Kutyát setaltatni, munkába menet, vagy csak sétálni menni így. A legjobb dolog 🙂

28N

2019. júl. 19. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
65%
azért van a bőrünk, hogy megvédjen a kosztól. az ősemberek se jártak steril környezetben, ugyanúgy beleléptek valami élőlény vizeletébe, ez a természet rendje... van, hogy megnéznek, amikor pesten mezítláb járok, de már nem zavar
2019. júl. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Meg is haltak az ősemberek jól 35 évesen.
2019. júl. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Meg az ősemberek idejében nem volt divat széthajigálni a piásüvegeket és használt tűket, óvszereket..
2019. júl. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
52%
Ha még azt is széthajigálták volna, akkor meg 30 évesen.
2019. júl. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én soskat járok így és még nem léptem bele semmi olyanba.
2019. júl. 19. 22:01
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam, de megértem, hogy kellemes érzés.


Pesten nem tenném. Egyrészt tényleg nagyon koszos város, másrészt a metrón félnék a mozgólépcsőtől :)

2019. júl. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Én amikor csak lehet. Imádom.


Néha valóban meg lehet sérülni, de ez inkább picike üvegszilánk, tüske, amit nem veszek észre már messziről. Horror sérülés velem nem szokott előfordulni, a legrosszabb a darázs, ha magas fűben rálépsz, és puha helyre betalál, de ez érdekes módon velem papucsban fordult elő. Valami csiklandozta a lábam, és oda se nézve az egyikkel meg akartam vakarni a másikat, és durr! Támadásnak vette, megcsípett. (Mondjuk az Ő szempontjából érthető is.) Na, az nagyon fájt egy rövid ideig.


Én úgy mérlegelek, hogy vannak ezek a kisebb sérülésveszélyek (az ősembernek tetanusz oltása sem volt, meg antibiotikumai se, nekem rendelkezésemre állnak), a kisebb kellemetlenségek (többet kell lábat mosnom, néha forró az aszfalt, ki kell kerülnöm pár üvegszilánkot, ami valami barom részeg által eldobott üvegből van), másik oldalon meg a sok pozitív élmény. Azt már nem veszem fel, ha bámulnak. Ha akarnak bámuljanak, kész.


Szerintem felesleges a másikat győzködni, mindenki el tudja dönteni maga is, kivéve, aki ki se meri próbálni. ;)

2019. júl. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!