Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért "bűn" a térd alá érő...

Miért "bűn" a térd alá érő bermuda viselése férfiaknál?

Figyelt kérdés
Egy csomó ilyen nyári nadrágom van. Erre most olvasom, hogy a térd fölött végződő bermudák az elfogadottak a divatpápák szerint.

2019. júl. 21. 12:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Szard már le mások véleményét. Én simán hordok rakás olyan dolgot, amitől a GYIK közönsége agybajt kap (trapéznadrágot, balerinacipőt, meg nem tudom még, mi főbűn itt), amelyik pasinak emiatt nem tetszem, az így járt.
2019. júl. 22. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Meglepődtem a válaszokon, mert szinte 90%-ban ilyen térd alá érőt látok másokon.

Nekem több combközépig érő rövidgatyám van, amit utcán is simán hordok. Állítólag ez is bűn, mert "búzás". Pedig nekem tetszik, kényelmes, jól érzem magam benne.

2019. júl. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Én a rövid fazonú, combom közepéig vagy inkább a felső harmadáig érő rövidnacikat szeretem.
2019. júl. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
54%
Nem bűn, csak sz*rul néz ki. És mindenkinek előnytelen.
2019. júl. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%

12.

A térd fölé érő a búzás mivel most a pridén az összes melegen az volt és nem a comb középtől feljebb érő tehát akkor most melyik a búzás.


És ha az lenne a rövid? A fhaszomat érdekli az idegenek véleménye én kényelmesen vagyok legalább és nincs melegem.

2019. júl. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
90%

# 15

Mi van?! Nem tudlak követni.

Nem értem a hangnemet sem. Én nem írtam ilyet. Csak annyit hogy én is a rövidebb fazont szeretem és hordom is annak ellenére, hogy másoknak mi a véleménye róla.

2019. júl. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%
Búzás az, ami lányoknak jól áll, de fiú hordja. Pl tapinaci, titokzokni, papucs.
2019. júl. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

A titokzokni is búzás lenne?! :O

Ezt még nem hallottam. Én rövidgatyával mindig azt veszek fel. Fura lenne a hosszú kikandikáló zokni a lábamon + feleslegese melegít is.

Papucsot nem vennék fel utcára. Itthon a ház körül a kertben viszont sokszor abban csattogok ki, mert csak belebújok, nem kell cipőt venni.

Tapadós gatyát csak biciklizéshez hordok. Az direkt erre való. Bár pl farmerekből is van szűkebb fazonúm, amit nagyon szeretek, de ez azért szerintem nem a klasszikus cicanadrág típus. Az tényleg fura, "búzás" lenne rajtam.

2019. júl. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

És fordítva? Kedves 17-es!


Ami a fiúknak jól áll a búzás a lányoknak.


Nadrág, ing, acélbetétes bakancs, nyakkendő, csokornyakkendő, kosztüm ami ugye a férfi öltöny “nőiesített” mása.

2019. júl. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

16.


Pedig elég egyértelmü a fogalmazásom, fuss neki mégegyszer.

2019. júl. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!