Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellnagyobbítás plasztika nélkül?

Timiii_16 kérdése:

Mellnagyobbítás plasztika nélkül?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Igen,viszonylag kicsi a mellem, és ezen szerettem volna változtatni,de úgy voltam vele hogy plasztikáztatni semmiképp nem szeretnék ,ezért el kell fogadjam őket:) Pár napja olvastam egy cikket,amiben az állt ,hogy a felesleges zsírt leszívatják a testről és azt a zsírt fel töltik a mellbe ,így a mell nagyobb lesz és valamilyen szinten természetes.Mit gondoltok erről,hülyeség? :D

2019. aug. 1. 23:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
19%

Ez igy értelmetlen, hogy valahonnan leszivják a zsirodat, aztán meg feltöltik a melledbe.

Ezzel az erővel megvesznek a boltban 1 kocka disznózsirt és bepumpálják a melledbe.

/amúgy meg online, a nézésemmel tudok mellet nagyobbitani, ha érdekel :D/

2019. aug. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
33%

Ez több dolog miatt is butaság.

Egyrészt, ahonnan leszívják, ott csúnya seb lesz belül, ami egy életre szól.

Másrészt a feltöltésnél heg lesz.

Harmadrészt pedig a zsírt a szervezet szép lassan lebontja onnan, és eloszlik valahol. Nem feltétlenül a régi helyén.

Ha nem elég jó a bőröd, akkor ezután még csúnyán lógni is fog a melled.

Negyedrészt a feltöltés egy nem természetes formájú mellet is okozhat, ami csúnyán néz ki.

Vagy pedig később, fogyatkozás közben lesz csúnya.


Előző válaszolónak: testidegen anyagot nem lehet betölteni, az kilökődést okoz.


Ja: ez orvosi kérdés, nem egyéb.

2019. aug. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
39%

Soha nem értettem miért van erre szükség. Nekem kifejezetten a kis cicis lányok jönnek be. Sokkal jobban tetszik egy kislányos alkat, mint a nagy "dinnyék".

Szóval hidd el a kis melleknek is megvan a piaca.

Nekem pl a péniszem nem túl nagy, ennek ellenére soha eszembe nem jutna bármit oda beültetni.

26/F

2019. aug. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
69%
Létezik ilyen műtét. De mivel folyadék a zsír, sosem lesz olyan szép formálya. És nagyon fájdalas ahonnan leszívják is. Hidd el, jobban jársz az implantátumal. Egy plasztikai sebészeten dolgozó nővér.
2019. aug. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne létezne! Saját zsírral való feltöltés!. Ez nyilván nem eredményez olyan szép kerek és telt hatást, mint az implant, meg nem is tart örökké, hiszen a zsír le tud bomlani, fel tud szívódni.

A zsírleszívás helyén nem lesz csúnya heg meg lyuk meg nem tudom még miket írtak itt előttem. Lehet bárhova töltetni zsírt kb. Nekem is felajánlotta a dokim, hogy a mellműtétem alatt egyúttal a számba is töltene egy kis zsírt, amit leszív a hasamról. Én nem éltem vele, viszont a szobatársamnak megcsinálta. A hasán semmi nem látszott egy tűszúráson kívül, a szája viszont baromi szép lett, de amikor a 6 hetes kontrollon találkoztunk, már nem sok minden látszott belőle, neki gyorsan felszívódott. És nem, nem maradt löttyedt utána a szája.

Altalásban történik a műtét amúgy.

2019. aug. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
2019. aug. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

"A hasán semmi nem látszott egy tűszúráson kívül"

Én is ezt mondtam.

BELÜL van a seb.

BELÜL.

Még egyszer: BELÜL.

És nagyon csúnya seb.


Le lehet pontozni nyugodtan a hülyéknek.

A feltöltött zsír pedig szép lassan elfogy a feltöltési helyről.

Elhiszem, hogy ez nem tetszik, de ha lepontozod, akkor is így van.

Pech.

2019. aug. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nyugi van már,nem pontozlak le.Köszönöm a válaszokat!
2019. aug. 12. 10:38
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Akkor talán pontozd fel a jó válaszokat.

Már csak azért is, hogy legközelebb is legyen jó válasz.

2019. aug. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
28%
Pueraria mieifica. A thaiföldi shemale férfiak is ezt szedik. Annyi hormon van benne,hogy a férfi mellé is elkezd tőle nőni. Én is vettem az eBay-en. Működik.
2019. aug. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!