Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Plasztikázott szilikonos...

Plasztikázott szilikonos cici. Büszkén viselitek?

Figyelt kérdés

A kérdés nyilván azokhoz szól, akik érintettek a témában. Miért csináltattátok meg? Olyan lett, amilyenre számítottatok? Hány évesen történt a beavatkozás?


Ha valaki rákérdez, h szilikonos-e, akkor az rosszul esik, vagy bátran rávágjátok, hogy igen?



2019. aug. 19. 11:22
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Két barátnőm megcsináltatta. Megbánták. Sokkal természetellenesebb lett, mint gondolták. És ciki, hogy mindig kérdezgetik, hogy mű e. Az egyikük ki is akarja szedetni.
2019. aug. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%
Egy ismerősömnek van csak. Nem volt neki túl kicsi melle, b-c kosár lehetett. Most szerintem aránytalanúl nagy, hülyén állnak rajta a felsői. Viszont ő sokkal jobban érzi így magát és végülis ez volt a cél.
2019. aug. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Eleinte büszkén viseltem, ma már valahogy nem érdekel. Valahogy senki "laikus" nem kérdezett rá, hogy igaziak-e, bár én inkább csak egy kicsit megemeltettem, és B-ből csináltattam C-t, nem olyan szembeötlő a különbség a nagyság miatt. Viszont rondák maradtak a hegek, pedig "profikkal" csináltattam, jó sok pénzért kb. 8 éve. Mai eszemmel nem nyúlnék hozzájuk.
2019. aug. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Mindig is kicsi volt a cicim. Terhesség és szoptatás alatt nagyon sokat nőtt, majd összezsugorodott és lett ott két üres zacskó. Nagyon zavart, mert fiatal vagyok, szerettem volna magamnak tetszeni és komplexusom is volt miatta. Fél éve volt mellműtètem, 26évesen. Imádom! Minden ruha tetszik magamon, végre van rám való melltartó és fürdőruha! Senki nem kérdezett eddig rá, hogy igazi e, nem szoktam kipakolni őket, ruhában tök természetes, max a strandon látszik, hogy nem igazi, de amúgy nem is túl mű hatású, nincsenek a nyakamban vagy ilyesmi, meg nem két lufi, tök természetes amúgy. De nem titkolom senki előtt, hogy nem igazi!
2019. aug. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Uh, én annyira megcsinálnám. Így is nagy, de térdig lóg. Inkább legyen természetellenesen kerek, mint természtesen üres zacskó.
2019. aug. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ismerosom 50-60 kilot fogyott, es elotte sem voltak nagy mellei, ezert megcsinaltatta, eppen akkorara, hogy kitoltse az ures bort. Szerintem o boldogabb vele. Nekem mondjuk nem tetszenek a mellei, olyan furan laposak, de hatarozottan jobb mint ami elotte volt.
2019. aug. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Buszken viselem, bar csak akkor latszik, h szilikon, ha akarom. A testemhez aranyos meretet kaptam.
2019. aug. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40%
Nálunk a suliban a magyar tanárnő új cicikkel kezdte a tanévet. Feltűnő eléggé főleg hogy ki is hangsúlyozza. Furcsa hogy 45 körüli nő, azt hinné az ember hogy értelmes mivel tanár stb., és mégis megműtette magát. Na mindegy ő tudja😅
2019. szept. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
13%
Jezusmariaaaa de szanalmas lehet a tanar :D biztos a ferje nem dugta meg evek ota es kellett vmi ujdonsag
2019. szept. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!