Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Fiúk nektek külsőleg tetszenek...

Fiúk nektek külsőleg tetszenek a plasztikázott nők?

Figyelt kérdés

2017. nov. 24. 21:29
1 2
 1/13 anonim válasza:
46%
Nagyon NEM!
2017. nov. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
46%
nem
2017. nov. 25. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
Olyan nincs, hogy plasztikázott. 3 fokozata van: hiányosságok töltése, nagy orr, áll faragása: tetszik. Csak úgy töltés, nagyobbítás, kacsaszáj, nagy mellek: utálom. Testmódosítás(body modification): ha ízléses, akkor semmi gond. Kivéve ha hüllővé vagy más állattá operáltatja át magát.
2017. nov. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
22%

Nem.

27F

2017. nov. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az attól függ hogy mennyire látványos. Ha természetellenes akkor nagyon gáz. Amúgy sokan vannak aki valamilyen deformáció miatt vállalkoznak műtétre. (Nyúlszáj deformált orr, nagy mell miatti hátfájdalom, égési seb...) Akkor érthető.
2017. nov. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem, attol hogy plasztikázva van a melle/segge csak rondább lesz.
2017. nov. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%

Megcsináltattam a mellemet, természetes, meg sem tudják mondani. Van ez a fajta is.

Ennek ellenére nekem sem tetszik a túlzás :) Minden éremnek két oldala van :)

2017. nov. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
47%
Volt szilikon mellü barátnöm akivel együtt is éltem. Nekem nem jött be. Inkább legyen természetesen kissebb mint nagyobb és olyan mint a gumi labda nagyon farok lohaszto tud lenni szinte már beteges föleg ha a csaj szebnek érzi magát töle. Még a több gyerekes anyukákat meg tudom érteni akik már nem akarnak szülni de azt se akarják hogy logjon akkor talán van értelme mind két fél örömére. Az asszony jobban érzi magát a börébe apunak meg ujdonság.
2017. nov. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
58%
Még bottal se piszkálnék meg senkit, akinek bármije is mű (beleértve a tetovált szemöldököt is). Gusztustalannak tartom a felvarrt, feltöltött botox-görlöket, még a címlapon is.
2017. dec. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%

Ez eleg tag fogalom, ugyanis plasztikazott csajnak szamit az is, aki 80kg fogyas utan a bort szedeti le magarol, meg az is aki onbizalomhiany miatt hatalmas kacsaszajat csinaltat.

Mit ertesz plasztikazott alatt? Mellnagyobbitas?


Nekem nincs vele bajom amig az izlesesseg hatarain belul mozog.

2017. dec. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!