Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ti mit ajanlotok még megműteni...

Ti mit ajanlotok még megműteni az arcomon?

Figyelt kérdés

Jovo telen szeretnem az arcomat atalakitattni. Ez vagyok en. Eleg rosszul erzem magam igy mert olyan vagyok mint egy fiu. Mivel lehetne szerintetek lanyosabba tenni az arcom? Orr mutet mindenkeppen. Es utana vegre lehet nekem is baratom ahol nem kell attol tartanom h a baratom szegyell

[link]


2019. okt. 18. 22:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
55%

Semmi gond nincs veled! A szemöldököd formája nem olyan szép, ezen lehet változtatni. Max egy kis szájfeltöltés kellene, de csak egy pici.

Ha az orrod zavar, akkor azt csináltasd meg.

2019. okt. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem is maximum a szemöldökön kéne változtatni.
2019. okt. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
78%
szajfeltoltes
2019. okt. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem nagyon is jól nézel ki ahogy vagy.
2019. okt. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
58%
Most viccelsz? Azt hittem, valami rondaság lesz a képen, erre tök szép vagy. Nagyon el van bszva a világ, hogy már te is műtetni akarod magad. Túl sokat lógsz instán..
2019. okt. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
46%

Úristen olyan cuki arcod van😱

Azonnal felejtsd el a műtétet!!!

2019. okt. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
55%
Azért írtam, hogy kamukérdés, mert a képen egy tökaranyos lány látható. Ha belsőleg is értékes, akkor egy ilyen hölgy a férfiak többsége számára abszolút megfelelő társ. Ha a kérdésben leírt eset valóban megtörténik, hogy a barátod szégyell, akkor rúgd ki azonnal.
2019. okt. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
34%
Nagyon gyönyörű és kedves arcod van! A helyedben nem műttetném magam. Max. kevesebbet lógnék a közösségi médián.
2019. okt. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
55%

Semmit. Amit mindenképpen kérlek hogy tegyél meg műtét előtt, próbálj ki egy másik szemöldökformát. Egy ideig ne szedd, menj el vele egy nagyon jó kozmetikushoz/sminkeshez, szedesd ki, rajzoltasd meg picit ívesebbre. Semmi tartós beavatkozásról nem beszélek, csak ceruza, por, szemöldökcsipesz.

Mert az egyetlen picit is férfias jellegű dolog amit az arcodon látok, hogy jellemzően a pasiknak szokott egyenes lenni a szemöldöke, a nőknek ívesebb általában.

Minden más gyönyörű az arcodon.

2019. okt. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Az orrod, szemöldököd, szád.
2019. nov. 13. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!