Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » FIÚK ti elitélitek a MŰmellet?

FIÚK ti elitélitek a MŰmellet?

Figyelt kérdés
nekem tényleg nagyon kicsi cicim van... és nem akarok nagy mű melleket csak ennél picit nagyobbakat de még normál méretben pl ekkorát: [link]
2011. jún. 4. 21:13
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
nem. 21/f
2011. jún. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
68%
Én elítélem, és szerintem nem is szép. Mellesleg én sem rakok lufikat a bőröm alá, hogy izmosabbnak tűnjek.
2011. jún. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
61%
inkább bármilyen pici legyen mint mű,a világ amúgy is már azzá vált.
2011. jún. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
59%

Én elítélem. Ha műanyagot akarok fogdosni akkor veszek egy guminőt.

Még az a jó, hogy már megvan a műmellű nők férfi megfelelője, párja. Kedves kérdező neked bejönne egy ilyen pasi: [link]

2011. jún. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
azt a büdös ...mik vannak ez gusztustalan:(
2011. jún. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

én nem ítélem el,túlzásba persze nem szabad vinni

egyszer még oké de nem jó ha az ember odaszokik a plasztikai sebészetre mondván újra talált magán valamit amivel nincs kibékülve

2011. jún. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
Jaj menjetek már ezzel a syntholos baromsággal... A kettőnek köze nincs egymáshoz! Izmokat lehet építeni, mellet viszont nem. Ha valakinek semmi melle nincs, akkor max csak annyi esélye van, hogy elhájasodik, de még úgy sem biztos hogy oda megy. Márpedig a mell elsődleges nemi jelleg, és ha egy nőnek nincs melle, az elég nagy komplexusokat okozhat.
2011. jún. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

Elítélem, akkor, ha nincs rá szüksége.

De volt olyan lány ismerősöm, akinek annyira nem volt melle, hogy már befelé horpadt szegénykém, na az ilyen nőknél nem ítélem el.

2011. jún. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:

nem.

19/F

2011. jún. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim válasza:
Ha abszolút nincs melle, akkor nem itélem el, de ha van, és nagyobbítani akarja, az már nem tetszik. A műmellnek van egy természetellenes formája, ami nem tetszik nekem. A kicsi mellekkel is csodákat lehet művelni a szexben.
2011. jún. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!