Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Van itt olyan, aki önbizalomhi...

Van itt olyan, aki önbizalomhiány miatt csinált szájfeltöltést? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szóval itt nem a túlzásokra gondolok, mikor valaki "kacsaszájat" csináltat,hanem esztétikai "hiba" korrigálására.


Profil nézetből sosem voltam elégedett az arcommal,takargatom az állam/szám, ugyanis beesettek az ajkaim, ezáltal csúcsosabbnak hat az állam. Egyébként szép erős állkapcsom van, markánsabb arcfelépítésem (Joliehoz tudnám talán hasonlítani) és zavar, hogy nincs hozzá szám.. Volt aki tett is rá megjegyzést és ez nagyon lerombolta az önbizalmam.

Szóval kicsit szeretném csak dúsabbá tenné, formailag javítani, mert egy kis asszimmetria is van benne.


Van valakinek jó tapasztalata megbízható plasztikai sebésszel? Melyik eljárást javasolnátok? Nektek megérte?



2019. dec. 23. 23:24
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

De persze ha valaki erre tenne megjegyzést, azt semmibe vennéd.

Tudod, az a baj, hogy egyesek kimazsolázgatják a rengeteg vélemény közül azt, amivel egy adott szempont szerint magukat le tudják szólni, és ezzel érvelve mennek el mondjuk plasztikáztatni.

Mindenkit érnek negatív vélemények. Sajnos ilyen világban élünk. Csak vannak, akik a pozitív véleményeket is képesek felfogni, mások meg nem. Neked pszichológusra lenne szükséged, nem plasztikai sebészre. Elég beteg dolog, hogy tucatnyi pozitív vélemény kevesebb, mint egy negatív.

2019. dec. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Én csak azért nem csinalom, mert nincs rá pénzem. Ha lenne csinálnék mellkisebbizést, orrkisebbitést, es ajkamat is feltoltetném.

Emberek többsége nem elegedett magaval

2019. dec. 24. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló!


Értem én, hogy mi volt a válaszod célja, de tudod könnyen mondja ezt egy olyan ember akit orrba szájba dicsérgetnek és tudja magáról hogy szép ember.. Kicsi a mellem mégis imádom és sose nagyobbítanám meg. Nem széles a csípőm,de az sem érdekel. Tehát nem kell nekem pszichológus. De ha valakit valami esztétikailag nagyon zavar, az igen is kitud váltani szorongást. Én azt mondom,ha valakin valami feltűnően nem jó, és ő ettől pocsékul érzi magát, igenis tegyen ellene..


Van egy ismerősöm,akinek dupla áll műtétre van szüksége mélyharapás miatt. Profilból látszik neki és tönkre teszi az életét. És elég sok rá a magyarázat. A testvére gyönyörű lány, ő meg személyiségre egy sokkal jobb csaj mégsem volt sosem párja (27 évesen). Elhiszed,hogy hiába mondogatnám neki hogy jaj de szép vagy meg fogadd el magad? Ez egy nőnél nem így működik. Belénk van kódolva, hogy jól akarjuk érezni magunkat a bőrünkben.


Értem hogy jót akarsz ezzel, de kérlek ne mondj ilyeneket, hogy pszichológus kell ilyen embereknek. Ez egy kissé gonosz kijelentés. Nem tehet róla, hogy nem szépnek születik, ez egyféle teher, miért éljen együtt vele? És én azt mondom ha más nem is,az arc bizony sokat számít.

2019. dec. 24. 10:15
 4/5 A kérdező kommentje:
A pszichológus erre egyébként is átmeneti megoldást nyújt. Egy nő fejében mindig ott motoszkál a gondolat ha fotókra néz, hogy basszus valami nagyon nem jó. És mégegyszer,nem az apró kis hibákra gondolok ami mindenkiben van! Azért felesleges bármit is tenni.
2019. dec. 24. 10:19
 5/5 anonim ***** válasza:
31%

Jó-jó, de milyen képek? Mert a telefonos kattogtatásnak semmi köze egy igazi portré fotóhoz.


Az emberek viszont képesek a tré telefonjuk miatt kés alá feküdni:


[link]

2019. dec. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!