Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szüleimre hallgassak vagy ne?

Szüleimre hallgassak vagy ne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

20/f vagyok.

Semmi önbizalmam, 0 embernek tartom magam, rengeteg önvád van magamban emiatt(depresszió is):

Régebben rengeteg pattanás volt rajtam és mostanra már teljesen kitisztult és most rengeteg hátramaradt pattanási heg van rajtam...

Gondolkoztam minden megoldáson...

Lézer,Plasztika és egyéb dolgokon...

Viszont a végleges megoldás a: Orvosi TCA mélyhámlasztás lenne.

A gond ott kezdődik hogy a szüleim ezt nagyon drasztikus eljárásoknak tartják... nem engedik mert ezt később megbánnám és veszélyes stb...


Szerintetek mi legyen csináltassam meg magam vagy hallgassak szüleimre?

Válaszokat köszönöm!



2018. júl. 23. 20:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt vagy, halgass arra te mit szeretnél. Ha ezt érzed jónak, valósítsd is meg, fontos hogy legyen önbizalmad, elfogadd végre magad
2018. júl. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
uristen!!! vegleges beavatkozas!!! talan vegleg eltunnenek a ronda hegek a fejedrol juj milyen rossz lenne! a szuleid csak ostobak, amijt meghalljak a plasztika szot a sztereotipiak jutnak az eszukbe... csinaltasd meg ezen nincs mit gondolkodni
2018. júl. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a füleim álltak el elég durván ami miatt elég sokat szívtam életemben. Miután elkezdted dolgozni meglett a pénz a műtétre olvasgattam fórumokat és kerestem egy jó magán plasztikai sebészetet.

Pont nem érdekelt ki mit gondolt.


Készén lettek és mái napig életem egyik legjobb döntésének tartom.

2018. júl. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Csináltasd meg.
2018. júl. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szuleim is ilyenek, hogy nem akarjak bevallalni. :)

Amiota bevallaltam, jobb lett az onbizalmam es szebb lettem. Igaz, hogy esztétikai kezelés nem olcsó, de megéri.

2018. júl. 24. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Csináltasd meg és csinálj előtte/utána képeket!

Utána visszanézed őket!

Sok sikert :)

2018. júl. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Csináltasd meg, az önbizalmad fontosabb, a szüleid meg majd úgyis megbékélnek vele.
2018. júl. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Huha az orvosi mélyhámlasztás egy elég drasztikus kezelés számomra. Mivel lemarja az orvos a bőr teljes hámrétegét, ezért a bőr nem tud védekezni a káros környezeti hatások ellen. Ha kb rásüt a nap, akkor azonnal megég. Nem tisztíthatod semmivel, mert a kozmetikumok különböző Ph értékei rögtön kiszárítják, marják, csípik a bőrödet. Amíg visszaépül a bőr hámrétege az kb 1 hónap, addig ki sem mehetsz az utcára, nehogy megégjen.


Én inkább két kozmetikai kezelést, a hidroabráziót (vizes hámlasztás, egész évben végezhető), vagy a mikrodermabráziót (gyémántfejes bőrcsiszolás, ami ősszel, télen, tavasszal végezhető). A mikrodermabráziónál jobban elvékonyítják a hámréteget, ezért nyáron nem végezhető, mert a bőr nem tud védekezni a nap ellen (de mégse annyira drasztikus, mint az orvosi mélyhámlasztás). A különbség, hogy az orvosi mélyhámlasztás során savval lemarják a bőr !!!teljes!!! hámrétegét, míg a bőrcsiszolás során egy géppel lecsiszolják. Magához a csiszoláshoz nincs szükség kemikáliára.


Akár a vizes, vagy gyémántfejes bőrcsiszolást kérheted kozmetikustól.

2018. júl. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én amúgy mikrodermabrázióra jártam régen, 4 kezelés után már igencsak simább volt a bőröm felszíne. Én havonta egyszer jártam a kozmetikushoz, de extrém esetben 2 hetente is lehet ismételni.
2018. júl. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezek azok a szülők, akik bactak kozmetikushoz és bőrgyógyászhoz vinni, amikor pattanásos volt a gyerekük? hmm....vajon kell-e adni a véleményükre? hmm....
2018. júl. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!