Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellnagyobbítást szeretnék,...

Mellnagyobbítást szeretnék, minden véleményre kíváncsi vagyok aki elvégeztetett ilyen műtétet, mekkoráról mekkorára, hol, melyik sebésznél, mik voltak a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Főleg Budapest érdekelne,mivel ott végeztetném a műtétet, de mi den tapasztalatra kíváncsi vagyok.

2020. jan. 22. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
24%
Attol nem leszel jobb csaj ... 😀
2020. jan. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A kérdés nem ez volt, köszönöm.
2020. jan. 22. 15:39
 3/4 anonim ***** válasza:
38%

Keress egy JÓ orvost aki mindent elmond.

Ne itt kiváncsiskodj úgyis mindenkinek más a méret és máshogy gyógyult.


Az én dokimra lehet mondani hogy az ország egyik legjobbja, konzultációra már csak május-júniusban van időpont de a munkája és a személye csillagos 5.

Ha majd cseréltetek, vele fogom mert nem mennék máshoz!

2020. jan. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
62%

Nézz ki 2-3 orvost, aki szimpatikus és tetszenek a munkái! Menj el konzultációra (ez legtöbbször ingyenes) és ott minden kérdésedre választ kapsz.

Én dr Révész Zsoltnál csináltattam.

Nagyon szívesen leírom, hogy nekem milyen volt, hol voltam, mekkorát kaptam, de azzal nem leszel előrébb!

Ugyanis nem mindegy a magasság, a váll, a mellkas és a csípő szélessége és persze, hogy mekkora a saját állományod! Láttam már hatalmas 300cc-s cicit és picinek tűnő 500-ast. Ezt úgyis az orvossal közösen fogjátok eldönteni!

Olvass fórumokat, hoxán például, vagy facebook-on a plasztikai sebészet csoportot! Én is el voltam veszve a sok orvos között és nagyon bizonytalan voltam. A fb csoport alapján sikerült választanom orvost és mondjuk én máshoz már el sem mentem, mert egyből megnyert a dokim.

De ha szeretnéd szívesen leírom nekem mi hogy volt, de mondom egy-két ember véleménye nem mérvadó!

2020. jan. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!