Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Nagyon gáz volt ennek a...

Nagyon gáz volt ennek a csajszinak az orra műtét előtt?

Figyelt kérdés
[link]

2020. máj. 9. 17:36
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Hát nagyon megértem, hogy megműtette..Nagyon nem volt előnyös az orra.
2020. máj. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Az egy dolog hogy nem hibátlan, de ennyiért nem feküdnék kés alá..szerintem ez még simán szexepil is lehet..pl Barbra Streisand..
2020. máj. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Neki kisebb. :)
2020. máj. 9. 18:17
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan kép amin Streisandnak nem is látszik. Szóval nem állíthatom hogy kisebb..itt azért azt is vedd figyelembe,hogy a képen csak az orr látszik szinte ,így feltűnő..de pl nézd meg milyen szép a szája..kicsit ki van hangsúlyozva és nem az orr hibája vonzza a tekintetet..
2020. máj. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó a második kép. Nem nagyon lehet ez alapján semmit se megmondani. Nyilván ezen a képen feltűnő az orra, mert csak azt látszik. De ha a képen távolabb lenne, és egy normális kép lenne, ahol látszik az egész arca, akkor lehet nem lenne egyáltalán feltűnő. Mármint nyilván nagyobb az orra, és valószínűleg mindenképp látszana, hogy nagyobb az orra, de nem csak maga az orr számít, hanem úgy az összkép.
2020. máj. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%
Hatalmas ez az orr
2020. máj. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem annyira vészes. Ennyire durván nem műtettem volna meg neki akkor sem, de ha szemből nézve nem volt oldalirányú görbület benne, akkor aranyos arca volt.
2020. máj. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szemből nem. Nekem is csak oldalról van. :)
2020. máj. 10. 14:30
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezért én se műtettem volna meg, pedig nekem se szép
2020. máj. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen viselhető volt az orra régen. Végülis megértem, hogy fusztrálta, de annyival durvább orrokat láttam már ilyen plasztikás oldalakon, hogy ez lófütty. Sok embernek van ilyen.
2020. jún. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!