Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Fiúk! Meg kéne csináltatnom a...

Fiúk! Meg kéne csináltatnom a mellem?

Figyelt kérdés

50 kg vagyok, és 168 cm. Lefogytam 15kgot és ezzel a mellem több mint “fele” ida is lett. Nagyjából 70A-s méret lettem így. (Pasiknak:fogható de kicsi)

Viszont végre az életbe először tetszek magamnak, semmiképpen sem szeretnék vissza hízni.

Az érdekelne hogy van olyan pasi aki ezt nem látná hátránynak/nem kéne elviselnem hogy egész életemben nagy mellű nőket bámul a pasim?

Vagy szerintetek lépjek túl a dolgon egy mű mellel?



2020. máj. 11. 14:18
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
81%

Úristen, először azt hittem, 50-ből fogytál le 15 kg-ot, és csak lestem. :D

Egyébként lányként válaszolok, de szerintem nem kell megcsináltatnod a melled. Rengeteg fiúnak tetszik a kis mell, főleg azok között, akik a vékony lányokat preferálják.

2020. máj. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ezt a sok kedves kommentet! Nagyon sokat segítettetek!:)
2020. máj. 12. 08:02
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Miért a fiúkat kérdezed erről? Tejóég..menj el pszichológushoz inkább.

Mondom ezt úgy hogy nekem műmellem van de én magam miatt csináltattam. Eszem ágában nem lett volna egy férfi miatt megcsináltatni.

2020. máj. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
85%
Inkább kicsi mell mint műcsöcsök. 40/F.
2020. máj. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
Szerintem ne feküdj kés alá! Én 48 kg vagyok és 172 centi, szóval hasonló a mellméretem is, de ezzel nincsen bajom. Ha szeretnéd, hogy nagyobbnak tűnjön hordj push up-os melltartót (bár a csipkés bralettéket is kipróbálhatod, ezekben gyönyörű lesz a melled).
2020. máj. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem hátrány a kis cici, nagyon sok pasinak bejön, köztük nekem is 😋
2020. máj. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
100%

Szia!

Hasonló cipőben vagyok, mint te kedves kérdező.

158 cm vagyok, és betegség miatt híztam és fogytam.

61-32 kgról fogytam le, 41-42kgra. Most már a betegség megoldódott és magasságomhoz a kb 47 kgot tartom, mellé elkezdtem edzeni hogy formásodjak, viszont sajnos nekem is eltűntek a cicik, az is ami előtte volt.

Eleinte utáltam magam, de nem olyan férfit szeretnék magam mellé akinek ez az elsődleges. Megtaláltam Önmagam kis mellekkel, én pl a melltartót ugyan nem pushupos de bralettekre cseréltem. Nekem kényelmesebb is és jobban érzem benne magam. Pushupot azért tartom feleslegesnek, mert ha lekerül és kiderül mit is rejt alatta szerintem az nagyobb "csalódás" egy pasinak, mintha tudja előre mire is számítson, hidd el. ;)

Anno én is meg akartam csináltatni, de ahogy korábban mondták is, én is ezt tudom mondani hogy azzal számolj hogy látványra szexibb és jobban megnézik, de tapintásra elég kemények és nem éppen természetes hatásúak, bármennyire is sokat fejlődött, és valóban számolj azzal hogy 8-10 év múlva csere, műtét, felépülés, gyógymelltartó viselése hetekig vagy 1-1,5 hónapig stb, ez nem kevés dolog, a komplikációról nem is beszélve.

Én ahogy elfogadtam magam és rájöttem hogy mennyi értékes dolog is van bennem ami fontosabb mint két cici mérete, rám talált a szerelem, aki támogat, azt mondta ha szeretném megcsináltatni azzal sincs baj, de ha nem ő akkor is így szeret. Szóval szerintem előbb lelkileg tedd magad rendbe, és ha még mindig megszeretnéd csináltatni csak és kizárólag magad miatt tedd!

KHamu :)

2020. máj. 16. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:

U.i:

utolsó vagyok, bocsi elírtam szóval * 61-62kgról fogytam, de talán így is átment.

2020. máj. 16. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Én fiú létemre nem a mellméret szerint választok nőket, egyáltalán nem baj ha kicsi.

De ez csak az én véleményem

2020. máj. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
100%
Csak magad miatt ne befolyásoljon se az aki azt mondja utálja a mű mellet se az aki az ellentétét! A jövendőbeli pasid úgyis szeretni fogja a melled ha természetes de kicsi és úgy is ha nagyobb de plasztikáztatott. Ez a te döntésed és a te tested, a végeredmény is te leszel ezáltal ez elég éretlen természetre vall ha valaki az alapján dönt hogy neked a melled megvan csináltatva, a méret az más dolog, de senki ne merje megmondani neked hogy mit tegyél a te testeddel és NEKED mi lenne a jobb!
2020. máj. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!