Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Lehet azzal gond, hogy hétfőn...

Lehet azzal gond, hogy hétfőn varrták fel a melleimet de ma mér sokat mozogtam?

Figyelt kérdés

Nagyon nem erőltettem meg magam,de nem vártam el hogy kiszolgáljanak.emeletes házban lakunk,kb 10X le föl mentem a lépcsőn,4X nyúltam a mikróhoz ami elég magasan van,meg ilyenek.egyáltalán nem fáj azért is tudtam mindezt megcsinálni.tegnap viszont az ágyból sem tudtam egyedül kikellni.

de ma már semmi bajom.bár az igaz h reggel és ebéd után vettem be egy algopyrint.


2010. júl. 29. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:

A mozgástól, lépcsőzéstől nem lesz semmi bajod.

Nyújtózkodni,emelgetni talán még nem kéne.

A dokid nem mondta???

Műtét után nem azért vannak a tiltások hogy ne fájjon a cicid, hanem azért hogy szépen,megfelelően tudjon gyógyulni.Ha nem tartod be az utasításokat akkor csak magadnak köszönheted ha valami gebasz lesz

2010. júl. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem.remélem nem lesz baj.mától sokkal jobban vigyázok magamra.asszem túl bátor voltam.:S
2010. júl. 30. 07:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem akarlak bántani, de ez nem bátorság, hanem felelőtlenség :S
2010. júl. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Utolsó:teljesen igazad van!remélem nem lesz baj:S

ma már nem erőltetek semmit.nem is nyújtozkodom,sőt sokat pihenek.

2010. júl. 30. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!