Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » 18 éves vagyok, és szeretném...

18 éves vagyok, és szeretném megműttetni a melleimet? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Mellnagyobbítást szeretnék csináltatni érettségi után.

Dr. Krasznai Zsoltról hallottam jókat.Ő csinálta Zimány Linda,Dukai Regina és Body Sylvi melleit is.

Van valakinek tapasztalata a Dr. úrral kapcsolatban?

Esetleg tudnátok valaki mást ajánlani?Az ár nem számít csak jó legyen az illető a szakmájában.


2011. ápr. 5. 20:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
en nem ismerem a doktort de szerintem a dikai reginai meg a zimany lindae nagyon mu hatasu es latszik hogy nem eredeti...de te tudod. amugy plasztikazni akarod?
2011. ápr. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
jól gondold meg h csináltatsz-e magadnak, nekem pl nagyon kicsi a mellem és most 20évesen kezdett el nőni egy kicsit, a másik meg az hogy ha egyszer berakatsz implantátumot azt 10 évente újra kell csináltatni, sztem nem éri meg, de te tudod
2011. ápr. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Szilikon implantátumokat szeretnék.

Nekem megéri azért,hogy jobban érezzem magam a bőrömben.

Ami a pénzt illeti..azzal pedig nem lesz probléma.;)

A másik meg az,hogy szeretnék jelentkezni a 2011-es Év Playmate-je versenyre is,régi álmom már,kb. 15 éves korom óta.Az arcom,és alakom is megvan hozzá,de nem vagyok elégedett a melleimmel.

2011. ápr. 5. 21:46
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
kva.
2011. ápr. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
52%
Akkor már gyereket nem akarsz? Legalább is szoptatni nem.
2011. ápr. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Adri baba ***** válasza:

A szilikom implantátum nem befolyásolja a szoptatást,van olyan ismerősöm aki szilikonnal szoptatott.

Én is szeretnék,igay hogy nekem már van 1 gyerekem.


23lány

2011. ápr. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Nem vagyok k*rva..


De,szeretnék gyereket,de az implantátumok nem akadályozzák,hogy később szoptathassak..

2011. ápr. 6. 18:05
 8/18 anonim ***** válasza:
Ha akarsz indulni egy ilyen versenyen akkor műtesd meg magad.Mert sztem sokkal nagyobb esélyed lenne.
2011. ápr. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Révész Plasztikát tudom ajánlani és most félárú... ha kell pontosabb info szólj,mert 300ezerért már lehet..

valakinek nagy összeg,mint pl. nekem.. de akinek van rá pénze az miért ne

2011. ápr. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb az a fajta megoldás, mikor a saját zsíroddal töltik fel, de te tudod. Dokival kapcsolatban sajnos nem tudok segíteni de egy kérdésem lenne: Miért végezteted ilyen korán? Érettségi ajándék lesz? :)
2011. ápr. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!