Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » A lengőborda kivétele után a...

Bxby.girl666 kérdése:

A lengőborda kivétele után a felépülés mennyire fájdalmas?

Figyelt kérdés

Elegge vekony vagyok es sportolok is szoval ne irjatok h fogyassal es sporttal el lehet erni akarmit mert nem

Csak az erdekel h mennyire faj es akinek van azok a tapasztalait varom es nem kioktatast❤️



#Lengoborda #Bordaeltavolitas #Homokoraalak
2020. máj. 24. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon fájdalmas, nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nem ajánlom.
2020. máj. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt ugye tudod, hogy etikus orvosnál az ilyesmi szóba sem jöhet. Egészséges ember lengőbordáját csak zugorvosok veszik ki. Amúgy jó biznisz, mert ha nem jön össze, ugye nem marad aki visszajárjon reklamálni :)
2020. máj. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Metionin ***** válasza:
100%
Hát ha a bordatörésből indulunk ki, akkor baromira. Plusz ugye a műtéti hegek ahol kivették. Egyébként borítékolni tudom neked, hogy Magyarországon (de sanszos hogy egész Európában) az "esztétikai" szerveltávolítás illegális.
2020. máj. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy illegalis ezert szeretnem pl braziliaban
2020. máj. 25. 08:51
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az meg van hogy az védi a belső szerveket?
2020. máj. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Könyörgöm mond, hogy 12 éves vagy.
2020. máj. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak 11 :)
2020. máj. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
úgy tudom amerikában is csinálnak már ilyesmi műtéteket, szóval nem kell egészen brazíliáig menni :D Mondjuk nem értem miért "illegális", ez kb olyan mint a biztonsági öv, nekik nem mind1 hogy mi lesz velem? Így is olyan fizetéseket adnak hogy csak éhenhalni lehet, és akkor jönnek itt az ilyen hülyeségekkel :D
2021. ápr. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!