Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » 16 éves kortól hialuronsav...

16 éves kortól hialuronsav mellnagyobbitás?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Mar régóta gondolkodom ezen,mivel nincsen mellem(ezt értsétek úgy hogy olyan lapos a mellem helye mint egy pasinak)szeretném ezt megcsináltatni,mivel természetes,ráadásul azt olvastam 2 év a felszivodasi ideje.Mindig nagyon szégyelltem magam miatta,fürdőruhában egyenesen utalok lenni és kivágott felsoket sem hordok emiatt.Szuloi beleegyezés rendben lenne,mert ez sajna örökletes probléma.Valaszokat előre is koszonom!:)

#Hialuron #Hialuron mellnagyobbitas
2020. aug. 24. 20:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
21 éves korodig még nőhet
2020. aug. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
16 éves kora körül ritka az, ha az ember elfogadja magát. Ebben a korban vétek ilyen drasztikus döntéseket hozni a testeddel kapcsolatban. Megértem, ha zavar, de kérlek várj vele, legalább 25 éves korodig. Nem minden a mell! Sőt. Elég keveset számít az életben.
2020. aug. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Ha van zsirod, akkor azzal is lehet megoldani...
2020. aug. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%

Nyugi, majd lesz egy pasid, aki imádja a kis melleket és helyre teszi az önbecsülésedet.

Borzasztó fiatal vagy, bőven változni fog még az önképed.

2020. aug. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen hyaluronos töltéseket gondold át. Feszíti a bőrt, és szép lassan megnyújtja, folyton tölteni kell majd, ha fekszívódott. Sok idő múltán jól megereszkedik a bőr. Ez sajnos igaz az arcfeltöltésekre is.
2020. aug. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem várj még egy kicsit, akár milyen módszert is választasz. 16 évesen nekem is elég kicsik voltak, 2 évre rá nőtt 1 kosárméretet. Így sem vagyok túlságosan megáldva, de a páromnak tetszik, szóval ez adott egy kis önbizalmat. :D Most ugyan 26 éves vagyok, de pár éve még én is gondolkodtam, hogy megcsináltatom, de ma már a gondolattól is kiráz a hideg.
2020. aug. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Nagyon aranyosak vagytok és koszonom szépen a válaszokat!:)Van párom három éve és szeret is így ahogy vagyok de az az igazság hogy sosem adtam mások véleményére és nekem nagyon tetszene ha lenne mellem<3
2020. aug. 24. 23:31
 8/13 anonim ***** válasza:

És a barátod tudja, hogy meg szeretnéd csináltatni?

Nem ellenkezett?

2020. aug. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De igen.
2020. aug. 25. 00:07
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én megértem a problémád, de 16 évesen még fejlődésben van a szervezeted. Ilyenkor még sokaknak kamaszos teste van. Sokan csak 20 éves kor felett kerekednek, nőiesednek ki. Én még várnék a helyedben, mert hiába felszívódó, a bőrt tényleg kinyújtja hosszútávon.

De igazából kérdezd meg a sebészt(?) aki csinálná, hogy egyáltalán ő mikortól ajánlja.

2020. aug. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!