Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Orrplasztikán gondolkodom,...

Orrplasztikán gondolkodom, megérné ?

Figyelt kérdés

sziasztok, már kb. 10 éve gondolkozom ezen a műtéten, mert nagyon utálom az orrom és lelkileg megvisel ez a dolog, emiatt szeretnék kisebb orrot, csak nemtudom pontosan mennyibe kerülne, illetve melyik plasztikai sebész lenne az, aki semmiképpen sem rontaná el az orrom, Rezek Ödönről olvastam a legjobbakat, de eléggé bizonytalan vagyok, a lényeg hogy rövidebb orrot szeretnék és elöl legyen vékonyabb, mert túl vastag. Iskolában régen sokat csúfoltak, illetve volt már jópár ember aki megjegyezte hogy mekkora orrom van, tudom nem kell velük foglalkozni de énis tisztában vagyok vele hogy nagy, emiatt szeretném megműttetni. Illetve mennyibe kerül egy ilyen műtét, mire számítsak ? Csatoltam képet az orromról oldalról meg elölről is.



[link]


[link]



2020. okt. 28. 18:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%

1. Rossz szögből fotózod az orrod

2. Ne műtsd meg az orrunk életünk végéig nő felesleges ezért kés alá feküdni

2020. okt. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Fotózhatom akármilyen szögből hogyha nagy :/. Nagyon fontolgatom a műtétet, úgy szeretnék kisebb szebb orrot, nagyon boldog lennék ha egyszer sikerülne.
2020. okt. 28. 19:18
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
Hiába műtteted meg mivel az orr folyamatosan nő nem lesz tartós az eredmény
2020. okt. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nagyon keveset nő csak, 1 centihez legalább 40-50 év kell, addig meg úgy sem fogok élni. Amúgy meg ha értelmetlen a műtét miért csináltatja meg rengeteg ember ?
2020. okt. 28. 19:29
 5/19 anonim ***** válasza:
6%
Én megműtettem az orrom és nagyon megbántam a heg megmaradt az orrom közepén. 5 éve műtötték és most ugyanakkora mint előtte volt
2020. okt. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom, ki műtötte ? Mert az sem mindegy hogy ki csinálja, én a Rezek Ödönről meg a Kárász Tamásról olvastam a legjobbakat, de inkább a Rezek doktor úrról, Ő állítólag olyan orrot csinál amilyet szeretnél.
2020. okt. 28. 21:08
 7/19 anonim válasza:
100%
Nekem nemrég volt plasztikai műtétem. Igaz, fülplasztika. Nekem nagyon jól sikerült és lelkileg is miden képpen megérte. Visszanőni műtét után biztos hogy nem fog.
2020. okt. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Engem is több mint tíz évig zavart az orrom, de aztán idővel megbarátkoztam vele. Ha neked nagyon nem megy, és megengedheted magadnak, akkor próbáld meg a műtétet, de tényleg csak olyan orvosnál, akiben megbízol, és jókat hallani róla.
2020. okt. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Ha egy cm-el rövidebb lenne az orrom már elégedett lennék, az elejét még el is fogadnám hogy kicsit vastagabb, de a hosszúsága borzalmas, mint kb. egy hangyásznak. Szóval leginkább a hosszúság zavar, valaki megtudná mondani pontosan milyen árban van egy ilyen orrplasztika ? Én azt olvastam olyan 1 millió körül van, ha jó orvossal akarom csináltatni, ez nagyon sok de ha kell kifizetném érte csak legyen normális orrom.
2020. okt. 29. 00:58
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ne műttesd meg
2020. okt. 29. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!