Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Megérné felvenni hitelt?

Megérné felvenni hitelt?

Figyelt kérdés
Serdülőkorom óta zavar a nagy, görbe orrom, olyan mint a bazilikakilincs. Szerintem nem illik az arcomhoz, túl hosszú, görbe ér széles is. Mivel még diák vagyok, sajnos nem sikerült annyit dolgozni és félretenni, hogy kitudjam fizetni az 1milliós plasztikát. Jelenleg 500.000ftom van, illetve most igyekszem dolgozni, és ha felvenném a diákhitelt (350.000), akkor összejönne nyár végére az összeg. 25 leszek, mire az egyetemet elvégzem, és nem akarok már ennyit várni. Ti mit gondoltok erről? Gondatlanság, vagy ti is megtennétek, ha nagyon zavarna egy testrészetek?

2020. márc. 22. 18:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem lenne rossz ötlet, de várd ki a járvány végét..
2020. márc. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Van olyan kollégám aki hitelt vett fel, hogy megcsinaltassa a mellét, de ő főállásban dolgozik.

Egyébként a hitelt kell fizetni(esetleg szülői segítség?). Aztán többet kell visszafizetni mint amit felveszel.


Úgyhogy jobb ha összeveted az anyagi lehetőségeket. A diakhitel max annyiban jobb, hogy nem rögtön kell visszafizetni, de azért a normál kölcsön torlesztoivel vesd össze.

2020. márc. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
46%
Én inkább elfogadnám magamat olyannak amilyen vagyok, és értelmes dologra költeném az 1 milliót.
2020. márc. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Varj egy evet, es abbol talan öneröböl, hitel nelkül is meg tudod müttetni.
2020. márc. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
50%

Csináld!! A lényeg hogy te boldog legyél és ne hallgass azokra akik azt mondják, hogy inkább értelmes dolgokra költsd a pénzed, hiszen a te pénzed és a te életed és téged ez tenné boldoggá.

Remélem jól fog sikerülni a műtét!:)

2020. márc. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%

Érdemes lenne személyesen elmenni a tb-hez, mivel bizonyos esetekben a szépészeti, orvosesztétikai műtéteket is lehet teljes tb támogatással csináltatni.

Lényeges viszont, hogy én személyesen hitelt nem ajánlom senkinek. Semmilyen hitelt. Az egyetem nem rövid idő, és sok idő van benne, ahol tudsz dolgozni. Inkább keresd meg előre a pénzt és utána vágj bele.

Gondatlanságnak semmiképp sem nevezném, viszont az ilyen műtétek sajnos itthon luxuscikknek nevezhetőek. Ha otthon tudsz lakni, a szüleid támogatnak, akkor máris piszkos mázlista vagy, mivel sok egyetemistának csak albérlet jön össze kevés, vagy nulla szülői támogatással, míg mellette dolgoznak, hogy fizessék a napi kiadásokat.

Diákhitelt is miattuk találták ki.

De maradok annál, hogy nem baj a műtét, de a pénzt inkább előre szedd rá össze, ne utólag törleszd.

2020. márc. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Kollégista vagyok, sajnos szüleim nem tudnak olyan mértékben támogatni, ezért is amikor tudok, dolgozok, de sajnos elmegy a megélhetésre. Köszönöm a kommenteket, igen, igazad van utolsó, sosem jó a hitel, viszont nem több milliós összeg, ezért is gondoltam erre.
2020. márc. 23. 17:17
 8/17 A kérdező kommentje:
Sajnos TB-re ilyen műtéteket nem vállalnak, csak nagyon indokolt esetben, pl. autóbaleset következtében törött orr.
2020. márc. 23. 17:18
 9/17 anonim ***** válasza:
15%
Én nem költenék ilyesmire, ha nem EXTRÉM, EXTRÉM a dolog. De te tudod.
2020. márc. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is megműttetném a te helyedben, de inkább megvárnám, amíg lesz főállású jövedelmem.
2020. márc. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!