Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Orrplasztikán gondolkodom,...

Orrplasztikán gondolkodom, megérné ?

Figyelt kérdés

sziasztok, már kb. 10 éve gondolkozom ezen a műtéten, mert nagyon utálom az orrom és lelkileg megvisel ez a dolog, emiatt szeretnék kisebb orrot, csak nemtudom pontosan mennyibe kerülne, illetve melyik plasztikai sebész lenne az, aki semmiképpen sem rontaná el az orrom, Rezek Ödönről olvastam a legjobbakat, de eléggé bizonytalan vagyok, a lényeg hogy rövidebb orrot szeretnék és elöl legyen vékonyabb, mert túl vastag. Iskolában régen sokat csúfoltak, illetve volt már jópár ember aki megjegyezte hogy mekkora orrom van, tudom nem kell velük foglalkozni de énis tisztában vagyok vele hogy nagy, emiatt szeretném megműttetni. Illetve mennyibe kerül egy ilyen műtét, mire számítsak ? Csatoltam képet az orromról oldalról meg elölről is.



[link]


[link]



2020. okt. 28. 18:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem megérné. Elölről semmi extra, átlag orr. De oldalról tényleg elég nagy.
2020. okt. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
74%

Járai még a jó, illetve Varga Klárát is dicsérik sokan. Nagyjából 1misi egy ilyen műtét, Kárásznál még több, 1.5 körül.

Megéri, hidd el. ;) A gyógyulás picit hosszú idő, úgy értem sokáig dagad, de fél-1év és teljesen beáll a végleges állapotra. Hoxa-t ajánlom, rengetegen írnak blogot, vannak fórumok is. :) hajrá!

2020. okt. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
51%
Egyik ismerősöm megcsinálta, neki gyönyörű lett a végeredmény. Szerintem ha szeretnéd, csináltasd meg nyugodtan, de ne sajnáld rá a pénzt, mert annak lehet csúnya vége is.
2020. okt. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy kb. mindegyik jobb plasztikai sebészről olvastam negatív véleményeket is, a legjobbakat a Rezek Ödönről olvastam, de nemtudom, Varga Kláráról több rossz véleményt is olvastam hogy elrontotta az orrműtétet, szóval tanácstalan vagyok :/ .
2020. okt. 29. 20:30
 15/19 A kérdező kommentje:
A Hoxán olvasgattam direkt, Kárászról is olvastam sok negatívot.
2020. okt. 29. 20:31
 16/19 anonim ***** válasza:
Rezeknek is elég sok rontott munkája van.
2020. okt. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
A másik dolog pedig az, hogy nemtudom hogyan bírnám ki ezt a műtétet, vagyis komoly problémáim vannak a wc-zéssel, kiskorom óta nehezen tudom elvégezni a nagy dolgot, idegen helyen egyeltalán nemtudok, és van allergiás asztmám is, igaz az asztma gyenge, mégcsak nem is köhögök szinte, de az orrom gyakran eldugul. Nemtudom hogy ez mennyire számít ilyen műtétnél. De mondom legjobban a wc dologtól félnék, mert ugye erőlködni ilyen műtét után nemnagyon lehet.
2020. okt. 29. 22:09
 18/19 anonim ***** válasza:
Felhívod, érdeklődsz, megkérdezed
2020. okt. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A wc-zéstől ne félj, semmi baj nem lesz csak annyira ne erőlködj. Egyébként ha zavar és boldogabb lennél csináltasd meg, ha nem tudod melyik dokit válaszd menj el mindhez egy-egy konzultációra, meglátod ki szimpatikusabb, kérdezd meg ami érdekel vagy amin aggódsz, érezni fogod ki az “igazi”.:) Minden dokinak van szerintem elrontott munkája, vagy olyan páciens aki nem elégedett a végeredménnyel, ezt sajnos bele kell kalkulálni, de szerintem a legtöbb esetben a végeredmény szebb mint az “alap” orr.:)
2020. nov. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!