Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellnagyobbítás szúró fájdalom?

Mellnagyobbítás szúró fájdalom?

Figyelt kérdés
Aug 25-műtöttek dual plan technikával kaptam implantot. Pár napja a jobb mellembe jelentkezik naponta 1-2x pici szúró fájdalom. Diszkomfortérzetem van, nem kifejezetten fáj de érezni. Valakinek volt már ilyennel tapasztalata? (Szilveszterkor csak nem hívom fel az orvost, elsősorban azért kérdezem itt)

2020. dec. 31. 12:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%

A ciklusod nem lehet az oka?


Nekem felvarrva lett, de néha mielőtt megvan sokkal érzékenyebb mint előtte.

2020. dec. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Sose voltam mellfájós mivel nem volt mitől fájnia. Illetve talán 1 hete múlt el vagy valahogy így. Gondolkodtam tokzsugorodáson, de reggel este és néha napközbe is nyomogatom a protézist ahogy az orvos mutatta pont ennek elkerülése érdekében.
2020. dec. 31. 12:25
 3/18 anonim ***** válasza:
65%

2-a munkanap. Hivd a dokidat azonnal,h mennel konzultaciora!


Ne varj vele. Vmi baj van. De a doki vhogy rendbehozza.

Gondolom tokosodas. Fekudj hason. Attol nyulik

2020. dec. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
De a tokosodás rendes masszírozás mellett is kialakulhat? Rendesen nyomogatom reggel este, hogy mozogjon a protézis :/
2021. jan. 1. 01:06
 5/18 A kérdező kommentje:
Illetve nyomásra nem kemény, szépen mozog nem fáj. Talán a bal még keményebb is mint a jobb. A kérdés kiírásakor volt ez a nyilaló érzés. Most 1:13 és egyátalán nem tapasztaltam. Félek a zsugorodástól, de betartom amit az orvos elmondott. Így is lehetséges?
2021. jan. 1. 01:15
 6/18 anonim válasza:

Szerintem nem lehet nagy gond ha csak néha érzel ilyet az se erős fájdalom. Nekem is szokott szúrni a mai napig pedig már másfél éve meg van műtve.

Persze jobb ha beszélsz az orvossal de szerintem ne aggódj:)

2021. jan. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Például most 1 teljes napja nem érzem illetve már a másik is szúr néha pont ott ahol a másik. Nagyából a bimbó udvar teteje felé. Arra gondoltam hogy lehet most gyógyulnak az érző idegek mivel még mindig érzéketlen itt ott a mellém.
2021. jan. 3. 16:50
 8/18 A kérdező kommentje:
*e
2021. jan. 3. 16:51
 9/18 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, lesznek még ilyenek. Nekem több, mint 1 év után lett fájdalommentes.
2021. jan. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Normális. Nekem több mint 2 éves és rengetegszer van ilyen.

Gondolj bele hogy szét lett vágva belül és bent van egy idegen anyag. Soha nem lesz már olyan mint volt.

Nekem időjárás változáskor és menstruáció előtt/alatt fájnak és szúrnak.

2021. jan. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!