Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellnagyobbítás szúró fájdalom?

Mellnagyobbítás szúró fájdalom?

Figyelt kérdés
Aug 25-műtöttek dual plan technikával kaptam implantot. Pár napja a jobb mellembe jelentkezik naponta 1-2x pici szúró fájdalom. Diszkomfortérzetem van, nem kifejezetten fáj de érezni. Valakinek volt már ilyennel tapasztalata? (Szilveszterkor csak nem hívom fel az orvost, elsősorban azért kérdezem itt)

2020. dec. 31. 12:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
3-asnak a hülye tanácsát meg nehogy megfogadd.
2021. jan. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ja és tilos masszírozni mert azzal kitágítod a tokot és gátolod vele a kitapadást!!
2021. jan. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Lehet az időjárás akkor. Enyhe idők voltak és most cidri idő lett. Több videót láttam, miért kell masszírozni (nem mint az állat nyomkodom, hanem ésszel)


[link]


Isten ments hogy valami miatt a 4. Fázisba kerülnek.

2021. jan. 5. 20:06
 14/18 anonim ***** válasza:
Te tudod. Nekem az orvosom mondta hogy tilos masszírozni. De ha belegondolsz jogos is.
2021. jan. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Masszirozni csepp alakut nem lehet.
2021. jan. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Nekem meg pont az orvos mondta, hogy kell.__. Jaj anyám ilyenkor menjen el rajtuk az ember..

Nekem nem csepp alakú van hanem kerek:)

2021. jan. 6. 17:37
 17/18 anonim ***** válasza:
Akkor kell🙂
2021. jan. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, csatlakozom az előttem szólóhoz. Mivel bent van egy idegen anyag, a tested dolgozik ellene, dehát soha nem lesz olyan mint volt, nem lesz olyan mint egy igazi mell.

Nekem lassan öt éve vannak meg, és még mindig rendszeres a diszkomfort érzés.

Lehet hogy ma már nem műttetném meg.

2021. jan. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!