Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Volt egy orrplasztikâm kb egy...

Volt egy orrplasztikâm kb egy hete, orrsövény korrekcióval. De az orrsövény ugyanúgy elzárja a légutat mint eddig. Vagyis ha belenézek alulról ugyanúgy néz ki. Elképzelhető hogy ez vissza fog húzódni? Vagy lehet hogy nem sikerült a műtét?

Figyelt kérdés
2021. márc. 11. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy héttel a műtét után még teljesen fel van dagadva az orr. Ilyenkor még ne idegeskedj ezen. Ha fél vagy 1 év után is problémád van, akkor érdemes szólni a dokinak. Persze addig úgyis lesz még vele kontrollod.
2021. márc. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk könnyen mondom, hogy ne idegeskedj ezen, én az első 3 hónapban teljesen idegbajos voltam, hogy minden rendben lesz e😂
2021. márc. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hât igen, de én nem bírok ki fél évet, hogy nem kapok levegőt az orromon😕

Hât már én is teljesen rosszul vagyok, félek h még nevetségesen is nézek ki ☹️

2021. márc. 13. 14:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy nevetségesen? Nekem a műtét után 6 hétig le volt bénulva a felső ajkam. El tudod képzelni, hogy nézhettem ki, mikor nevettem😂És teljesen normális, hogy egy hét után még szájon át lélegzel. Kell egy pár hét, amíg lemegy a duzzanat. Vagy mit hittél, hogy egy ilyen műtét után 5 perc felépülni?
2021. márc. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát úgy látom, hogy az orrlyukamaimat nem sikerült szimmetrikusra megcsinálni☹️

El vannak tolódva a szimmetria tengelytől😕és elég furán néz ki

2021. márc. 14. 15:54
 6/6 anonim ***** válasza:

Nyugi, ez teljesen normális :) Az enyém is olyan volt, a jobb orrlyukam nagyobb volt és a formája is másmilyen, mint a balnak. Nagyon meg voltam ijedve. De ahogy ment le a duzzanat idővel, úgy lett jobb. Bár szemből nézve így is kicsit jobbra dől az orrom, de nekem a műtét előtt is olyan volt. Nem hiszem, hogy szembőli aszimmetriát teljesen lehetne korrigálni.


És ne felejtsd el, hogy 1-2 évig változni fog az orrod, egyre kisebb lesz. Épp ezért most még ne ítéld el a végeredményt, kevés embernek szokott tetszeni az azonnali látvány. De amúgy ha bármi aggodalmad van, egyszerűen hívd fel az orvosodat.

2021. márc. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!