Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Eleg csunya "lany" vagyok. Mi...

Eleg csunya "lany" vagyok. Mi lenne a jobb megoldas ha totalis arcplasztikat csinaltatnek vagy ferfive operaltatast? Melyik egyszerűbb, olcsobb, rövidebb lefolyású. Továbbiak lent

Figyelt kérdés

Adott a helyzet hogy okadek ocsmany vagyok, es regota szenvedek a kinezetem miatt. Tehát kepzeljetek el egy tetelesen "lanyt" aki olyan csunya hogy mar fiu. Genetikailag ugy nézek ki mint egy ferfi. Szeles állkapocs, vekony ajkak stb tehat minden meg van ami egy ferfinek kell kiveve a lenti dolog. Igazából mindig is szep lany szerettem volna lenni, de hat szep alom. Szep ruhakat hordani, nem takarni a fejem, nem lehajtott fejjel jarni az utcan. Volt parkapcsolatom is de hat az is annyi lett, mert a baratom szekaltam h lehet velem, h lehet ilyen csajjal, meg neki tuti a csavok jonnek be. Volt egy aki pont a kulsom miatt szekalt. Ugyh sosem volt tartós kapcsolatom csak is amiatt mert csunya vagyok. Most sikerült annyi penzt gyujtenem h valtoztathassak. Viszont nem tudom mi lenne egyszerűbb ha ferfive alakittatom magam szerintem akkor csak mell levetel kell, meg hormon kezeles. Ha nove szeretnem magam operaltatni akkot rengeteg mutet kell. Homlok, allkapocs, all, orr, szaj, nyak, borda kivetel, a csipohoz implantatum, fenekbe szintén, a mellbe is szinten szilikon h ne c-sek legyenek hanem D vagy E, feszesek, es gomb alakuak.


Ha valaki tudja h megy egy ferfive alakitas le tudna irni? Köszönöm


Kepet privatban tudok kuldeni.



2021. ápr. 12. 13:13
1 2 3 4
 21/39 Betta__ válasza:
100%
Ha gondolod nekem is küldhetsz képet! 22/L
2021. ápr. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretnék egy képet, kíváncsi vagyok.

Nyugi, lány vagyok, nem valami pedo...

2021. ápr. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
100%
Írj rám privát, küldj pár képet is. Lenne jó pár tanácsom neked. (tudom, milyen cipőben jársz)
2021. ápr. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
100%

#3 azokat a tini kisfiúk szeretik max.

A férfiak az egész nőt (kívül-belül) értékelik.

2021. ápr. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim válasza:
Ha gondolod küldj képet, így nehéz bármit is mondani:)
2021. ápr. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
engem is érdekelne a kép:)
2021. ápr. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekelne, egyszerűen nem hiszem el, hogy olyan rossz a helyzet, mint amilyennek látod.
2021. ápr. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%
Ha fiatalabb lennél, én simán elhívnálak randira :)
2021. ápr. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetsz, kíváncsi lettem.
2021. ápr. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

küldhetsz képet


viszont volt párod de eltaszítottad mondván hogy te ilyen meg olyan vagy.

Férfi szeretnél lenni talán bejönnek a nők?

Ha bejönnek akkor leszbikus vagy és ezzel nincs semmi gond.


Ha ön magadnak nem tetszel ott van a gond. Vannak fiús lányok és vannak akiknek ez jön be. Viszont nekem olyan nő nem kéne aki át műtteti magát össze vissza sőt tovább megyek ha szilikon melle van már az se jön be.

Sajna nem jött le hogy a párkereséssel van-e gondod vagy mivel (mondjuk ezzel pont nem hisze volt párod)

2021. ápr. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!