Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Orrműtétet jobb minél előbb...

Orrműtétet jobb minél előbb megcsináltatni ha anyagiakban megvan rá a keretem és kihatással van a mindennapi önképre?

Figyelt kérdés
Ha ti újra dönthetnétek minél előbb megcsináltátok volna? Borzasztó ha belenézek a tükörbe csak erre tudok figyelni. Minden vágyam megcsináltatni, és félre is sikerült rakni rá az összeget. Fiatal felnőtt vagyok, a saját pénzem lenne, mégis a szüleimet tudom hogy nagyon zavarná, ha tehetnék meg se engednék. Érdemes harcolni velük egyáltalán meggyőzni hogy nekem ez sokat jelent, vagy lépjek a saját utamra és pusztán tényekkel közöljem nekik a döntést?

2021. ápr. 8. 21:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Ha 18 elmúltál, es van ra pénz, akkor miert is várnál, ha ennyire zavar?
2021. ápr. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%

Persze, minél előbb. Azonban az orvost jól kell kiválasztani, mert nagyon el tudják rontani. Azt javaslom, kizárólag olyan orvossal csináltasd, akinek plasztikai szakvizsgája van, és még jobb, ha EZEN FELÜL orr-fül-gége szakvizsgája IS.

Aki csak orr-fül-gégész, arra ne bízd rá a műtétet, akkor sem, ha olcsóbb árat mond.

2021. ápr. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
Azonnal csinaltasd meg.
2021. ápr. 9. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Nem kell engedélyt kérni tőlük. Ha valaki szereti a gyerekét, az annak örül, ha jól érzi magát a bőrében.
2021. ápr. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%
Én 23 évesen csináltattam, mert addigra lett rá 1 millióm. Ha 18 évesen lett volna rá pénzem, akkor akkor csináltattam volna. Abszolút megérte, undorító görbe nagy orrom volt előtte.
2021. ápr. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
31%
Én félek a műtéttől
2021. ápr. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Minél hamarabb megcsináltatnám, mert az orrműtétek ára is iszonyat gyorsan emelkedik, a fizetésed ezt úgysem tudja lekövetni, így ha hamarabb megcsináltatod, olcsóbban megúszod, és az végeredményt is előbb élvezheted.
2021. okt. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
egyébként megcsináltattad azóta? Remélem, igen.
2021. okt. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
#7 most milyen áron dolgozik Rezek, Kárász? Nekem 2 éve 900 ezerért csinálta Rezek, úgy hallottam most már 1,2 millió körül, ez igaz?
2021. okt. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

igen, igaz, a Kárásznál meg másfél milkába is bele lehet futni. A Varga Klára a másik akinél még szokták csináltatni BP-en, de ő is 1 milkától indul.

Nekem a Járai csinálta Pécsen 775-ért.

A szegedi Vass Gábor csinálja most 500-ért, ha jól tudom.

2021. okt. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!