Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szerintetek érdemes lenne egy...

Szerintetek érdemes lenne egy orrplasztika ?

Figyelt kérdés

Túl nagynak gondolom az orrom, meg már sokan mondták is ami eléggé bántó számomra, emiatt gondolkodtam a műtéten, itt egy kép róla:


[link]


Szerintetek ez hatalmas orr ? Mi számít nagynak ?


2021. máj. 24. 22:37
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Igen, szerintem nagy, de azt nem tudom eldönteni, hogy érdemes lenne-e plasztikáztatni, hiszen ahhoz a teljes arcodat kellene látni és az arányokat pl. a szemeidet, stb.
2021. máj. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na végre valaki kimondja az igazat... Anyukám folyton győzköd hogy "jajj nincs nagy orrod stb." ehhez képest mindig az ellenkezőjét kapom mindenkitől, és nem feltétlenül bunkó emberektől... A képet azért takartam ki mert múltkor tiltott a gyakorikérdések mert felismerhető volt rajta az arcom.
2021. máj. 24. 23:25
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Nekem az nem tetszik hogy az orrod és a szád közti rész visszafelé áll.
2021. máj. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

Valóban nagy, ha van rá keret én bíztatlak!

(nekem más értelemben nagy, nagyon gyűlölöm, de sajnos nincs pénzem megcsináltatni)

2021. máj. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt gondolom, hogy nem nagy, csak kiáll az arcod síkjából profilban mert az ajkad és az állad nem áll annyira előre hogy egy síkban legyen vele. Nincs mélyharapásod?
2021. máj. 25. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Amúgy az ajak és orr közötti rész engem is zavar, figyeltem akinek ekkora orra van mint nekem nem tűnik olyan nagynak mert nincs úgy az ajak rész odanőve az orrhoz, vagy hogy is magyarázzam... És erre nincs valami műtét ? Meglehet ezt változtatni ?
2021. máj. 25. 03:20
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem nagy maga orrod. Inkább az elhelyezkedése az arcon ami zavaró kicsit hogy így kiáll előre.

Egy konzultáció egy sebésszel szerintem jó ötlet, megkérdezni hogy mit lehetne csinálni egy szakmabelit. Aztán még meggondolhatod magad.

2021. máj. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szerencse, hogy férfiként növeszthetsz szakállat, és azzal egyrészt elterelődik a hangsúly az arc közepéről, másrészt nagyobbnak tűnik az áll és nem látszik kiállónak az orr. Ami önmagában nem nagy, kár lenne hozzányúlni.
2021. máj. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!