Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mi a jobb döntés ilyenkor?

Mi a jobb döntés ilyenkor?

Figyelt kérdés

Ha utálom az orromat, akkor mi a jobb: ha megpróbálom elfogadni és így hagyom vagy ha megműttetem?

Egyrészt az zavar, hogy túl hosszú, másrészt meg az, hogy van benne egy görbület. Ha legalább nem lenne hosszú, akkor könnyebben el tudnám fogadni.

Nem tetszik ahogy van, de a műtéttől meg szerintem félnék és hát nem is olcsó.



2021. júl. 4. 12:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha félsz tőle akkor valahogy el kell fogadnod magad. Egyébként nyugi én is így vagyok vele, de mar megszoktam.
2021. júl. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem az orrom, de annyira nem utálom, hogy megműttessem. Én inkább így elfogadom magam, most na, tény, hogy jobb lenne egy olyan orr, ami tetszik, de nem fogom fel akkora tragédiaként. Szerintem ha félsz is a műtéttől, meg nem is akarsz rá pénzt áldozni, akkor igen, arra fókuszálj, hogy így is megpróbáld elfogadni magad.
2021. júl. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!