Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Milyen plasztikai műtétet...

Milyen plasztikai műtétet ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés

Állkapocs plasztikán nag,on gondolkodom mert eléggé deformált, bár azorrom sem a legjobb. Csak az a baj hogy nem olcsók ezek a műtétek így max egy kisebb beavatkozásra lenne pénz.

[link]

Szerintem annyira nem durva, orvos szerint rendben van ezért nem vonatkozik rá tb.



2021. júl. 18. 13:41
1 2
 1/16 anonim válasza:
87%

Ên egy plasztikai műtétek se javaslok.

Jól nézel ki ahogy vagy!

2021. júl. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Inkább abba kellene hagyni a közösségi média nézegetését és nem abból tájékozódni, mert nagyon rossz hatással van a mostani fiatalságra 🤷‍♂️
2021. júl. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
Inkább pszichológusra költs.
2021. júl. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gond nincs se az orroddal, se az állkapcsoddal.

Sminkelj, csináltasd meg a hajad, az majd sokat dob az önbizalmadon és elhiszed, hogy szép vagy így is. Nem kell semmit átvarratni.

2021. júl. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Fogyj egy kicsit mert tokád az van és gondolom ezek alapján minimum 5 kiló ha nem több feleslegel rendelkezel.

Az álladal nem lenne gond csak ott az a toka szerűség emiatt nem annyira definiátak a vonásaid.


Az arcbőröddel meg menj vagy bőrgyógyászhoz vagy kozmetikushoz mert láthatóan problémás


Műtétek helyet inkább válts életmódot, táplálkoz helyesen és sportolj. Meglátod sokkal elégedetebb leszel magadal és nem akarsz majd kés alá feküdni.

2021. júl. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Noren1989 ***** válasza:
100%
Fogyàst, szintén.
2021. júl. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Lehet hogy a toka pajzsmirigy problémára utal.
2021. júl. 19. 10:51
 8/16 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem inkább agyrákod van 🤷‍♂️
2021. júl. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet bár pajzsmirigy betegként (nekem nincs golyvám de másnak láttam már milyen) egyáltalán nem tűnik golyvának.

Azért keres fel egy endokrinológust mert egy TSH-t T-3, T-4et nem ártana vérből nezetned.


De a pajzsmirigy betegség sem mentség az elhízásra, sokaknak nem szabadna ezzel takaróznia. Nekem is alulműködik mégis nagyon ügyelek rá hogy karcsú maradjak és ne hízzak el, meg hogy egészségesen táplálkozzak es mozogjak.

2021. júl. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van "tokám" és vékony vagyok, szóval ez lehet genetika is.


Viszont:

Szerintem semmi baj nincs az arcoddal, nem kell ezt műteni. Valaki beszólt, vagy miért vélekedsz így? Nekem nagy az orrom és pufi az arcom, az exbarátom folyton beszólt, aztán kiderült, hogy mások tök szépnek látnak csak így akart kárt tenni bennem az exem.


Az arcod szép. Egy jó smink és kész is.

Szerintem különleges a formája, és egyáltalán nem negatív értelemben. Ide nem műtét kell, hanem önbizalom.

2021. júl. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!