Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ajánlanátok olyan helyet ahol...

Ajánlanátok olyan helyet ahol szépen letudják szedni az anyajegyet?

Figyelt kérdés
Az arcomon van ezért fontos.Lehetoleg Pest megyebe.

2021. aug. 1. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Az van hogy akármilyen szépen is szedik le a heg utána mindig nagyobb mint az eredeti anyajegy. De tényleg mindig. Egyelőre nincs technika, hogy ezt ki lehessen kerülni.

amúgy meg szerintem menj el először a bőrgyógyászhoz (gondolom ha nagyobb anyajegyed van akkor amúgyis évente jársz kontrollra), vagy keress egy szimpatikusat, és őt kérdezd meg a levétel lehetőségéről, részleteitől, hogy miket ajánl.

2021. aug. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha lézerrel szedik le nem hagy heget allítólag
2021. aug. 2. 03:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Lézerrel is egyénfüggő, hogy mennyire gyógyul láthatóan, de lézerrel leszedve általában jobb eredmény érhető el, mint sebészeti úton.
2021. aug. 2. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem 4 anyajegyemet szedték le, 3-at lézerrel, egyet sebészeti úton. A lézeres hegek kicsi kerek alakúak, kifehéredtek, alig látszanak. A sebészeti vágás is az elmúlt 8 hónapban szinte kifehéredett, már csak kicsit rózsaszínes, kb 3-4 cm hosszú csík. Alig észrevehető. Szerencsére nekem szépen gyógyulnak a hegek, vannak, akiknek ilyen kitüremkedő keloidos lesz, vagy megmarad pirosan. Na az pech. Szóval azért ebben a te szervezeted is szerepet játszik, nem csak az orvosnak kell ügyesnek lennie, de alapvetően az én hegeim sokkal szebbek(és alig látszanak), mint a nagy barna anyajegyek voltak. Szóval abszolút megérte.


Amúgy az fontos, hogy mindent betarts, amit a sebgyógyulás fázisába be kell. Ne érje víz és napfény, hetekig kenegesd sebkezelő krémmel stb.

2021. aug. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat.Egyepkent egy kicsi anyajegyrol van szo.
2021. aug. 2. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!